Trailer #1: ZOO (2018) – Uvězněni během zombie apokalypsy

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Nespočetněkrát omílané téma postapokalyptického světa s kráčejícími mrtvými poskytne každým rokem další nespočitatelnou hordu dalších filmů. Nová odlehčená komedie s Edem Speleersem (Eragon) se snaží do zombie žánru přinést trochu inovace.

Nejedná se o vylepšení v pravém slova smyslu. ZOO však vypadá, že nabídne mnohem komornější pohled na zničený svět, který představuje ráj pro krvelačné bestie.

Zápletka se odehrává v jediném bytě, který zprvu obývá dvojice dospělých, kteří si k sobě během pobytu uprostřed zombie apokalypsy vybudují vztah. Vše se rázem změní, když se objeví nová dvojčlenná skupinka žádající o azyl. V tu chvíli začínáme chápat, že tím největším zlem nemusí nutně být nenažraní zombíci.

Datum premiéry zatím není stanoven, nicméně filmu bychom se měli dle závěru traileru dočkat brzo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také