Robocop a jeho pokračování patří k nejlepším bijákům, co se kdy objevily na plátně. Proto není divu, že je kultovní akční krvák, plný gore a násilí vyzdvihován v tomto pětiminutovém dokumentárním traileru. Jeden z nejkrvavějších akčních filmů všech dob, stvořený režisérem Paulem Verhoevenem, měl dle dokumentu jedním z tvůrců ražené heslo: “Blood. I want more f*cking blood…”

Tedy volně přeloženo; “Krev. Chci k*rva víc krve!” RoboDoc má samozřejmě poodhalit mnohem více zákulisních informací o natáčení filmů s Robocopem. RoboDoc: The Creation of RoboCop je režírován Chrisem Griffithsem, který v minulosti natočil kupříkladu i Pennywise: The Story of It. Což je, jak název napovídá, dokument o zákulisí devadesátkové adaptace slavného Kingova hororu.

Snímek zatím nemá stanovené datum premiéry, nicméně měl by být zveřejněn během příštího roku. Jak starší téměř šestiminutová upoutávka níže napovídá, obsahuje rozhovory s herci, filmaři a zkrátka se všemi co mají s filmy, seriálem a vůbec s fenoménem Robocop něco společného. Což vypadá výborně spolu s účastí Kurtwood Smith, Nancy Allen, Ray Wise, Tom Noonan, Kenny Page, Ronny Cox, a řady dalších.

Bohužel se neúčastnil první představitel titulní postavy; Peter Weller. Což ale vzhledem k dostatku materiálu v dokumentu ani tolik nevadí. Navíc tu bude pořádná nálož zákulisních pohledů na úžasné praktické efekty, které z notné části pomohly Robocopovi zazářit…

Loading...
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here