Mizerové 3: Will Smith a Martin Lawrence potvrzují, že se na filmu pracuje

Spousta z vás momentálně pravděpodobně prožívá déjà vu. O třetích Mizerech se toho napovídalo nespočet. Jenže aktuálně to vypadá, že se projekt žene kupředu.

Za ujištění děkujme ústřední dvojici akční série Michaele Baye, tedy Willu Smithovi a Martinu Lawrencovi. A po několika předcházejících zmínkách, které potvrzovaly, že na Mizery se jen tak nezanevřelo, tu máme krátké video z Instagramu Willa Smitha, které ve fanoušcích probouzí další jiskru naděje. O planý poplach snad tentokrát nejde. Film měl jít původně do kin v únoru 2017, následně v červnu 2017, a pak v lednu 2018.

V článku sice neustále používám pojmenování Mizerové 3, plnohodnotný název však pro nás Čechy zůstává utajen (anglický název je Bad Boys for Life). Film mají na starost dva belgičtí filmaři s marockými kořeny Adil El Arbi a Bilall Fallah (Black).

Po dvou dílech, jenž mnozí definují jako ukázku špičkového akčního výplachu, to vypadá, že se vskutku třetích Mizerů dočkáme začátkem roku 2020. Premiéra je prozatím stanovena na 16. ledna.