Gal Gadot jako Black Widow, Scarlett Johansson jako Wonder Woman. Fanoušek prohodil tváře slavným superhrdinům

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Fan Arty jsou v posledních letech velmi oblíbenou zábavou u různých umělců. Díky takovým výtvorům se baví fanoušci po celém světě. Například známý tvůrce BossLogic se rozhodl prohodit role některým hercům a ukázat je fanouškům v jiném kostýmu a možná by to vůbec nevypadlo špatně i v realitě.

Gal Gadot je známá díky své roli Wonder Woman, jak by ale vypadala, kdyby si místo svého brnění oblékla černo-červený kostým a obarvila si vlasy na zrzavou? Ano, řeč je o Gal Gadot jako Black Widow. Aby to Scarlett Johansson, které role Black Widow patří, nemrzelo, autor následujících předělávek jí přidělil zase roli Wonder Woman a vypadá to vážně skvěle. BossLogic odvedl skvělou uměleckou práci při výměně rolí u těchto krásných hereček a umožnil nám fanouškům se zamyslet nad tím, jak by to vypadalo, kdyby to tak bylo i ve filmech.

Aby muži nezůstali stranou, pustil se do výměny rolí i u dvou svalnatých krasavců. Víme, že premiéra filmu Aquaman nám pomalu klepe na dveře, ale co kdyby si hlavní roli střihl sám představitel Thora Chris Hemsworth a role Thora by se chopil Jason Momoa? Podle vytvořeného fan artu to vypadá vážně věrohodně a skvěle udělané.

BossLogic provedl výměnu ještě u známé čtveřice herců. Oblek Batmana si oblékl Robert Downey Jr. a jeho technicky vymakaný oblek vypůjčil Benu Affleckovi. A poslední výměna se týká Supermana a Capitána Ameriky, můžete sami posoudit jak to hercům sluší.

Určitě většina z nás souhlasí s původním obsazením, ale tyhle experimenty rozhodně nejsou na škodu. Nejen, že poznáme spoustu dalších talentovaných lidí, ale také nám to umožní popřemýšlet o výměně herců a představit si je v jiné roli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také