Gal Gadot jako Black Widow, Scarlett Johansson jako Wonder Woman. Fanoušek prohodil tváře slavným superhrdinům

Přečtěte si

Recenze: Proplouvá životem v červené bundě, je Narušitel systému

Je jí devět, jmenuje se Bernadette, ale jelikož to jméno nesnáší, nikdo jí neřekne jinak než Benni. Má andělskou...

Vyprázdněte pokladničky, tohle jsou očekávané říjnové novinky v kinech

V říjnu možná utratíte více, než byste rádi. Kina totiž už teď nabízí opěvovaného Jokera nebo festivalový hit Parazit...

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Fan Arty jsou v posledních letech velmi oblíbenou zábavou u různých umělců. Díky takovým výtvorům se baví fanoušci po celém světě. Například známý tvůrce BossLogic se rozhodl prohodit role některým hercům a ukázat je fanouškům v jiném kostýmu a možná by to vůbec nevypadlo špatně i v realitě.

Gal Gadot je známá díky své roli Wonder Woman, jak by ale vypadala, kdyby si místo svého brnění oblékla černo-červený kostým a obarvila si vlasy na zrzavou? Ano, řeč je o Gal Gadot jako Black Widow. Aby to Scarlett Johansson, které role Black Widow patří, nemrzelo, autor následujících předělávek jí přidělil zase roli Wonder Woman a vypadá to vážně skvěle. BossLogic odvedl skvělou uměleckou práci při výměně rolí u těchto krásných hereček a umožnil nám fanouškům se zamyslet nad tím, jak by to vypadalo, kdyby to tak bylo i ve filmech.

Aby muži nezůstali stranou, pustil se do výměny rolí i u dvou svalnatých krasavců. Víme, že premiéra filmu Aquaman nám pomalu klepe na dveře, ale co kdyby si hlavní roli střihl sám představitel Thora Chris Hemsworth a role Thora by se chopil Jason Momoa? Podle vytvořeného fan artu to vypadá vážně věrohodně a skvěle udělané.

BossLogic provedl výměnu ještě u známé čtveřice herců. Oblek Batmana si oblékl Robert Downey Jr. a jeho technicky vymakaný oblek vypůjčil Benu Affleckovi. A poslední výměna se týká Supermana a Capitána Ameriky, můžete sami posoudit jak to hercům sluší.

Určitě většina z nás souhlasí s původním obsazením, ale tyhle experimenty rozhodně nejsou na škodu. Nejen, že poznáme spoustu dalších talentovaných lidí, ale také nám to umožní popřemýšlet o výměně herců a představit si je v jiné roli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také