Fanoušci sázejí na nového agenta 007

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Internetová společnost SkyBet má na starosti všemožné sázky od sportovních událostí, až po předávání filmových cen. Teď se dokonce ujala i výběru nástupce na post agenta 007, kterého v současnosti ztvárňuje Daniel Craig. Fanoušci si vybírají velmi zajímavá jména, na seznamu se najdou jak mladší, tak starší herci. V současnosti však vyšším příčkám vévodí nováček, který se na něj dostal poměrně nedávno.

Bristký herec a model Max Irons, známý z filmů Červená Karkulka nebo Hostitel je jednou z dalších voleb fanoušků pro roli Jamese Bonda. Dokonce předčil i dosavadního favorita Jamese Nortona. Mladý herec má určitě charisma a potenciál být dalším agentem 007. Otázkou zůstává jestli filmová společnost raději vybere známějšího a zkušenějšího herce než poměrně novou tvář.

Bondovky se zapsaly do paměti mnoha diváků. Vybrat dalšího představitele pro jednoho z nejznámějších agentů světa, tak rozhodně není jednoduchý úkol. Mezi fanoušky na webu Skybet vede herec Tom Hiddleston, za ním na druhém místě se drží Richard Madden. Na třetím místě máme Idrise Elbu, jeho zvolení do role Jamese Bonda by bylo další poprvé ve světě filmu. Na oficiální jméno nástupce agenta 007 si ale budeme muset ještě počkat. Koho by jste v roli Jamese Bonda chtěli vidět vy?

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Jako souhlasím.. proč teď do všeho musíme cpát ženský, jiný rasy a nebo „něco“sexuály? Jako nic proti nikomu, tady nejde přece ani o diskriminaci, rasismus nebo homofobii, ale jasnej princip logiky a rozumu. Když je něco z období viktoriánské éry v Anglii, nebude král asi černoch, ani nebudou žádný u dvora. Stejně tak z Casanovi neuděláte najednou gaye a z Jamese Bonda ženskou nebo černocha/asiata/indiána (cokoli). To prostě nedává smysl. Spíš mi ty poslední roky přijdou, že vycházíme vstříc diskriminaci bledých tváří a hetero chlapů. Tak si vymyslete agentku 003 a černýho 005, necpěte to do již vytvořeného příběhu. Jsem hetero bílá ženská s nejlepším kamarádem gayem, sestrou lesbou, která má za manželku míšenku cigánku – jsem z obliga 😀 Prostě mi jen některý věci přijdou už moc utažený za vlasy.. nebo spíš už za vocas.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také