Filmová premiéra

Internetová společnost SkyBet má na starosti všemožné sázky od sportovních událostí, až po předávání filmových cen. Teď se dokonce ujala i výběru nástupce na post agenta 007, kterého v současnosti ztvárňuje Daniel Craig. Fanoušci si vybírají velmi zajímavá jména, na seznamu se najdou jak mladší, tak starší herci. V současnosti však vyšším příčkám vévodí nováček, který se na něj dostal poměrně nedávno.

Bristký herec a model Max Irons, známý z filmů Červená Karkulka nebo Hostitel je jednou z dalších voleb fanoušků pro roli Jamese Bonda. Dokonce předčil i dosavadního favorita Jamese Nortona. Mladý herec má určitě charisma a potenciál být dalším agentem 007. Otázkou zůstává jestli filmová společnost raději vybere známějšího a zkušenějšího herce než poměrně novou tvář.

Bondovky se zapsaly do paměti mnoha diváků. Vybrat dalšího představitele pro jednoho z nejznámějších agentů světa, tak rozhodně není jednoduchý úkol. Mezi fanoušky na webu Skybet vede herec Tom Hiddleston, za ním na druhém místě se drží Richard Madden. Na třetím místě máme Idrise Elbu, jeho zvolení do role Jamese Bonda by bylo další poprvé ve světě filmu. Na oficiální jméno nástupce agenta 007 si ale budeme muset ještě počkat. Koho by jste v roli Jamese Bonda chtěli vidět vy?

Loading...
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here