Animovaný Garfield ve filmu

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Společnost Alcon Entertainment chystá animovaný film s Garfieldem, o jehož režii se postará Mark Dindal, režisér úspěšné animované pohádky Strašpytlík.

Líný oranžový kocour s černými pruhy, který miluje lasagne a rád si střílí ze svého psího kamaráda Odieho a páníčka Jona, se poprvé objevil v roce 1978. Garfield se stal obrovským hitem po celém světě díky komiksům. Pro jejich popularitu byl vytvořený seriál Garfield and Friends, který se vysílal sedm sezón a později byly natočeny i hrané filmy, kde líného kocoura nadaboval Bill Murray (v českém znění se o to postaral Vladimír Čech).

Do připravovaného animovaného snímku se vkládají obrovské naděje, hlavní produkce se chopil John Cohen, který stojí za produkcí pohádkového hitu Já, padouch. Můžeme tedy očekávat, že animovaná pohádka o Garfieldovi bude velmi dobře natočenou zábavou pro menší děti se skvělým zpracováním.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také