Trailer #3: Smrtelné stroje (2018) – Postapokalyptická budoucnost s gigantickými pojízdnými městy

Přečtěte si

Rychle a zběsile 9: Seznamte se s Torettovou rodinou v minutovém teaseru

Nic není důležitějšího, než rodina. Slova, kterými mudruje Vin Diesel už téměř dvě dekády, slyšíme i v prvním teaseru...

V síti: Hon sexuálních predátorů začíná. Dění v traileru se nechce ani věřit

V novém traileru, už teď hojně probíraného dokumentu V síti, se ale dějí věci... 3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní...

Justice League Dark: Co chystají DC a Abramsův Bad Robot?

Zejména díky studiu Bad Robot producenta J.J. Abramse se u Warner Bros. a DC chystá řada nových projektů, založených...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Režisér trilogie Pána prstenů a kvalitativně o něco horšího Hobita produkuje výjimečný snímek Smrtelné stroje, které bychom jednoduše mohli nazvat asi tím nejpřepálenějším filmem zbytku roku.

Avšak s lehkým zklamáním musím předem prozradit, že první oficiální trailer na mě zapůsobil minimálně epičtěji. Přesto do filmu vkládám velkou důvěru a věřím, že se povede. Ještě aby ne, když se na pozadí sice nikterak inovativního, ale vcelku docela zajímavého příběhu prohání monumentální světová města na kolečkách.

Smrtelné stroje hnízdí v knižní předloze od Philipa Reeva, která sbírala povětšinu velmi dobrá hodnocení. Snad si tedy z knihy tvůrci vezmou to nejlepší a dopřejí nám pořádné filmové science fiction uspokojení.

Na scénáři se mimo jiné podílí trojice, která měla co dočinění s Pánem prstenů, Hobitem či King Kongem. Určitě vás nepřekvapí, že jedním z tria je Peter Jackson – režisér již zmíněných snímků.

Steampunkové Smrtelné stoje dojedou na kolečkách do kin 6. prosince a já doufám, že nás čeká zběsilá a hlavně povedená jízda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také