Trailer #2: Jak vycvičit draka 3 (2019) – Nejepičtější díl dračí trilogie

Přečtěte si

Recenze: Ad Astra – Pomalé psychologické drama na pozadí velkolepé vesmírné mise

James Gray to opět dokázal! Newyorský režisér z rodiny přistěhovalců z východní Evropy se po Ztraceném městu Z vydal na další pohlcující...

Olga Sommerová a lidé morální integrity. Jaká jsou stěžejní díla zkušené dokumentaristky?

Držitelka Českého lva za dokumentární snímek Červená, Olga Sommerová, přijala výzvu a rozhodla se natočit film o básníkovi a...

TOP 15: Nejlepší filmy odehrávající se ve vesmíru

Tento týden nás čeká premiéra netrpělivě očekávaného sci-fi filmu Ad Astra, kde si hlavní roli zahrál Brad Pitt. Pojďme...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Rok 2019 již, věřte tomu nebo ne, klepe na dveře a s ním koncem února dorazí v pořadí třetí díl Jak vycvičit draka se Škyťákem a jeho nelidským kamarádem Bezzubkou.

Tak nějak už se dá očekávat, že po dvou předcházejících filmech půjde animační zpracování zase o level výš. A ono tomu tak je. Trojka Draků vypadá vskutku vyšperkovaně a to, zda právě sledujeme naše hlavní hrdiny ve vzduchu či uprostřed temného lesa nemá na kvalitu žádný vliv.

Já osobně se za fanouška série nepovažuji. První díl mě nijak neohromil a podobně smýšlím o dvojce. Nicméně druhý trailer na nejaktuálnější dračí dobrodružství mě nalákalo, abych se příští rok vydal s vousatým Škyťákem bojovat proti mocnému panovačnému nepříteli, který z ukázek vlastně nepůsobí vůbec zle.

Jestliže si chcete létání s draky užít na velkém plátně, dorazte do kin 21. 2. a samozřejmě s sebou nezapomeňte vzít i ty nejmenší, protože vám garantuji, že tohle bude pecka!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také