Trailer #1: The Upside (2019) – Nedotknutelní po americku

STX films rozhodli, že dají francouzskému hitu z roku 2012, Nedotknutelným, nový kabát. Nyní můžeme shlédnout první trailer s hereckou dvojicí Bryanen Cranstonem a Kevinem Hartem.

Oceňovaný film Nedotknutelní se vrátí na plátna v americkém remaku. Na režisérské křeslo usedl Neil Burger, kterému prošly rukama filmy jako je Iluzionista nebo Divergence. Jak sám Burger uvedl, jedná se o dramatickou komedii, která v nás místy může evokovat vzpomínky na film Záměna či Vůně ženy.

V hlavní roli se zde představí Kevin Hart, jakožto ošetřovatel bohatého Phillipa (Bryan Cranston), který je odkázán na pomoc ostatních. Co se týče herecké kariéry Kevina Harta, jedná se o jeho nejdramatičtější roli vůbec. Nebude chybět ani oscarová Nicole Kidman, coby Phillipova asistentka Yvonne.

Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy – najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné: Vivaldiho a populární hudbu, serióznost a žoviální vtípky, luxusní obleky a tepláky. Bláznivým, zábavným, silným, neočekávaným a hlavně „nedotknutelným“, přesně takovým se stane jejich přátelství… Komedie s dramatickou zápletkou o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk odkázaný na pomoc druhých, nemusí ztratit smysl života. A o tom, že i nejméně pravděpodobné spojení melancholického multimilionáře a extrovertního recidivisty může humorně zapůsobit na diváka a může se z něj stát kasovní trhák.

V českých kinech od 14. února 2019.