Trailer #1: Death House (2018) – Expendables hororového žánru

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Když se před třemi lety začalo šuškat, že Death House přivede dohromady legendy hororového žánru, ihned se projekt začal přirovnávat k akční sérii The Expendables. Teď, když jsme viděli první trailer, takovou radost už nemáme.

Béčkový příběh doprovází otřesná kamera a vizuální efekty jako z minulého století. Původně oznámených herců ubylo a Death House celkově nevyužil svého potenciálu. Samotné přirovnávání k Expendables je jednoduše směšné, stejně jako tento trailer a plakát dole pod článkem.

Tajné státní podzemní zařízení, střežící údajný vstup do pekla? Navíc jde o zařízení, které je vězením pro nejhorší lidi na světě, lidi tak ohavné, že už nesmí spařit světlo světa? Oni zlosynové navíc mohou mít nadpřirozené schopnosti? Dva dorazivší agenti s temnou minulostí? Zvrácené lékařské pokusy, vycházející z praktik nacistů? Vězeňské cely s virtuální realitou? Halucinogenní plyn, držící vězně pod kontrolou? Jak tohle může dopadnout?

Samozřejmě ne jinak než útěkem maniakálních vězňů, odříznutím základny od okolního světa, a počátkem běsnění. Přeživší podle všeho budou mít jedinou naději na útěk.

Death House vychází 6. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také