Trailer #1: Bird Box (2018) – Sandra Bullock v postapokalyptickém hororu

Přečtěte si

Filmové online novinky v srpnu

Srpnová nabídka filmových novinek v kině je skvělá. A stejně tak se nám líbí přehled novinek, které vycházejí na...

Nejlepší filmy Sama Worthingtona

Sam Worthington se stal hvězdou po uvedení Cameronova Avatara. Další kasovní trhák od té doby už ale nenatočil a...

Nejlepší filmy Jasona Stathama

Jason Statham je mužem mnoha profesí. Hereckou kariéru odstartoval ve velkém stylu, když ho do svých úspěšných filmů obsadil...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix vytahuje z rukávu jedno eso za druhým. V nekonečné zásobě filmů dojde i na postapokalyptický horor se Sandrou Bullock, Bird Box. Ten se představuje v působivém traileru, který v mnohém připomíná Tiché místo.

Malorie žije naprosto obyčejný život. Ten se však změní v naprostý horor, když zemi obklopí tajemná síla. Pokud ji kdokoliv spatří, spáchá sebevraždu. Hlavní hrdinka se svými dětmi proto musí podstoupit nebezpečnou dvoudenní cestu podél řeky, aby unikli nebezpečí. S šátkem přes oči.

Novinka Sandry Bullock svým pojetím připomíná loňský hit Tiché místo, kde svět obsadila neznámá monstra lovící po zvuku. Bird Box je však stejnojmennou adaptací knihy Joshe Malermana.

Snímek natočila dánská režisérka Susanne Bier (Bratři, Druhá šance) a v hlavních rolích se představí Sandra Bullock, Rosa Salazar, Sarah Paulson, John Malkovich, Happy Anderson, Danielle Macdonald, David Dastmalchian, Jacki Weaver, a další.

Bird Box bude mít premiéru na Netflixu 21. prosince 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také