Tom a Jerry na stříbrném plátně

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Populární kreslená dvojice dostane možnost přesvědčit o svých kvalitách na stříbrném plátně. O pomoc by se měl zasadit režisér Fantastické čtyřky či Jízdy Švárů.

Tom a Jerry. Jména, která jsou pro mnohé z nás symbolem dětství a jejich výskyt vedle sebe přináší silnou nostalgickou vlnu. Věčně smolný kocour Tom a vychytralý myšák Jerry svými eskapádami bavili a baví generaci za generací. Netradiční komické duo bylo vytvořeno v roce 1940 a od té doby můžeme pravidelně sledovat, jak šedivý kocour pravidelně opět a opět selhává ve své životní misi – polapení zpropadené, na první pohled neškodné myši. Kromě několika sérií dostala zvířecí dvojice i možnost zazářit i ve filmech. A nyní má možnost to zopakovat.

Podle dostupných informací totiž vzniká celovečerní snímek, a pro diváky zvyklé na kreslené příběhy hrdinů tohoto článku to bude šok. Nový film totiž bude live action. To znamená, že dojde k nasazení reálných herců. Dostaneme tak hybrid, kdy vedle reálných herců budou pobíhat počítačem stvořené bytosti. V Hollywoodu to není nic neobvyklého a přistupuje se k tomu poměrně často. Jmenujme například Scooby Doo, Space Jam, Šmoulové a nebo skvělá Falešná hra s králíkem Rogerem.

O režii by se měl postarat Tim Story. Jeho největší projekty jsou zatím oba původní, kritikou vlažně přijaté Fantastické čtyřky či komediální taškařice s Icem Cubem a Kevinem Hartem – Jízda švárů. Nezbývá, než doufat, že se o oblíbená zvířátka a hrdiny našeho dětství postará zmiňovaný režisér co nejlépe. Na více informací a datum premiéry si budeme muset počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také