Richard Madden jako Bond?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Debaty o tom, kdo bude příštím Jamesem Bondem, jako by snad nebraly konce. Zatímco snímek Bond 25, ve kterém agenta 007 naposledy ztvární Daniel Craig, se opozdí kvůli odchodu režiséra Dannyho Boylea, stále se hledá vhodný nástupce slavného hrdiny. Ve hře mají (nebo měla) údajně být taková jména, jako Henry Cavill, Tom Hardy, Jason Statham, ale i Sacha Baron Cohen nebo Idris Elba. V současnosti jako jeden z možných nových představitelů Bonda vyplulo na povrch celkem zajímavé jméno.

Je jím Richard Madden, kterého znají zejména fanoušci Hry o trůny, kde ztvárnil Robba Starka. Herec je dost mladý a typově dost výrazný na to, aby Bonda zvládl a docela se na něj hodí. Za mne rozhodně víc, než Idris Elba, kterého, jakkoli charismatickým hercem je, z nějakého důvodu Hollywood rád obsazuje do rolí, pro něž se absolutně nehodí (příkladem budiž třeba Temná věž). Na to nehledě, že pro start nové řady bude potřeba někdo mladší, než je šestačtyřicetiletý Elba, kterému by v momentě, kdy by začala produkce jeho bondovky, mohlo být klidně už padesát.

Samozřejmě se díváme hodně dopředu a tak se stále jedná o spekulaci. Richard Madden je ale vzhledem k věku a tomu, že není příliš známý docela zajímavou alternativou. Jako Bond je prý seriózní možností, kterou uvedl anonymní zdroj, údajně blízký producentce Barbaře Broccoli. Tudíž na nějaké oficiální vyjádření si budeme muset počkat a dát se překvapit. Za zmínku stojí, že Broccoli nedávno popřela možnost ženského Bonda.

Bond 25 by měl brzy (počítá se s březnem 2019) začít produkci, kdy se režie ujme Cary Fukunaga.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také