Podpořte první muzeum českého filmu v České republice

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Zamysleli jste se někdy nad tím, že i přestože náš národ v historii vyprodukoval více než dost kvalitních a zapamatovatelných snímků, doposud se nedočkal žádného muzea s onou tématikou?

Trojice spolužáků, kteří studují na vysoké škole dostali zatraceně dobrý nápad. K oslavě výročí 100 let České republiky chtějí nechat vzniknout filmové muzeum NaFilM. Nenechte se zmást, název muzea nemá s naším webem nic společného. I když vlastně ano, všichni máme rádi filmy, jak ty zahraniční, tak i tuzemské.

Jestliže vás nápad studentů zaujal, nezapomeňte je podpořit libovolně vysokou částkou. Pokud tak učiníte, z výše částky vyplývají určité bonusy, kterých budete moci později využít. Příspěvky se pohybují v rozmezí 200 Kč až 100 000 Kč.

Zaujal vás projekt? Určitě nebude od věci přečíst si o vytouženém snu mladíků více. Téměř půlku vysněné částky už mají zaplacenou. Pojďme jim pomoct to dotáhnout do konce! Odkaz naleznete pod článkem.

Podpořit projekt můžete zde: Filmové muzeum NaFilm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také