UKONČENO: Narozeninová soutěž o skvělé filmové balíčky

Ten čas ale letí. NaFilmu slaví sedmé narozeniny a k této příležitosti jsme si pro vás, ve spolupráci s našimi partnery, připravili velkou soutěž o hodnotné ceny. Nachystáno je celkem sedm filmových balíčků pro sedm možných výherců.

Každý výherní balíček se skládá z úžasného komiksu od nakladatelství CREW, dvou lístků do kina Premiere Cinemas, skvělého filmu na DVD a slevového kupónu na DVD-PREMIERY.cz.

7x NADUPANÝ SOUTĚŽNÍ BALÍČEK

1x komiks
1x komiks

TAK TOMUHLE SE ŘÍKÁ DYNAMICKÁ DVOJKA! Když se pavoučí pašák a užvaněný žoldák ocitnou tělo na tělo a začne jít do tuhého, rozjede se pořádná prča! Zatímco Spidey v sousedství nové přátele nehledá, Deadpool hodlá dát do chlapské romance vše. Je tady na spadnutí parťácké dobrodružství, nebo to pokazí identita Deadpoolova příštího terče – nějakého maníka jménem Peter Parker?! S ještě jedním Spider-Manem (Milesem Moralesem) a pár dalšími Žoldáky (za prachy), co se k téhle jízdě připojí, jde každopádně o ultimátní marvelovskou týmovku. A když se naše dvě hvězdy vypraví na dvojité rande, kdo z nich sbalí Thora?

2x poukázka
2x poukázka

Milovníky nejnovějších projekčních technologií jistě zaujmou projektory SONY DIGITAL CINEMA 4K, zvukový standart DOLBY SURROUND 7.1 a celkem čtyři 3D projekční systémy. Naprostou novinkou je zavedení prostorového zvuku DOLBY ATMOS™ v největším sále a také HFR projekce (48 fps).

1x DVD Logan + 10% slevový voucher

Wolverine (Hugh Jackman) se vrací. Jenže je na tom nyní trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování pomalu vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám.

Abyste se mohli zúčastnit soutěže, musíte být fanoušky na našem Facebooku.

Účástí souhlasíte s podmínkami soutěže (GDPR).

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Chtěli byste být Spider-Man, Deadpool nebo Wolverine a proč?

Společně s partnery vybereme sedm nejoriginálnějších odpovědí. Soutěž je určena pro ČR.
Ceny do soutěže věnovali naši partneři – nakladatelství CREW, multikino Premiere Cinemas a filmový specialista DVD-PREMIERY.cz.