UKONČENO: Narozeninová soutěž o skvělé filmové balíčky

Ten čas ale letí. NaFilmu slaví sedmé narozeniny a k této příležitosti jsme si pro vás, ve spolupráci s našimi partnery, připravili velkou soutěž o hodnotné ceny. Nachystáno je celkem sedm filmových balíčků pro sedm možných výherců.

Každý výherní balíček se skládá z úžasného komiksu od nakladatelství CREW, dvou lístků do kina Premiere Cinemas, skvělého filmu na DVD a slevového kupónu na DVD-PREMIERY.cz.

7x NADUPANÝ SOUTĚŽNÍ BALÍČEK

1x komiks
1x komiks

TAK TOMUHLE SE ŘÍKÁ DYNAMICKÁ DVOJKA! Když se pavoučí pašák a užvaněný žoldák ocitnou tělo na tělo a začne jít do tuhého, rozjede se pořádná prča! Zatímco Spidey v sousedství nové přátele nehledá, Deadpool hodlá dát do chlapské romance vše. Je tady na spadnutí parťácké dobrodružství, nebo to pokazí identita Deadpoolova příštího terče – nějakého maníka jménem Peter Parker?! S ještě jedním Spider-Manem (Milesem Moralesem) a pár dalšími Žoldáky (za prachy), co se k téhle jízdě připojí, jde každopádně o ultimátní marvelovskou týmovku. A když se naše dvě hvězdy vypraví na dvojité rande, kdo z nich sbalí Thora?

2x poukázka
2x poukázka

Milovníky nejnovějších projekčních technologií jistě zaujmou projektory SONY DIGITAL CINEMA 4K, zvukový standart DOLBY SURROUND 7.1 a celkem čtyři 3D projekční systémy. Naprostou novinkou je zavedení prostorového zvuku DOLBY ATMOS™ v největším sále a také HFR projekce (48 fps).

1x DVD Logan + 10% slevový voucher

Wolverine (Hugh Jackman) se vrací. Jenže je na tom nyní trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování pomalu vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám.

Abyste se mohli zúčastnit soutěže, musíte být fanoušky na našem Facebooku.

Účástí souhlasíte s podmínkami soutěže (GDPR).

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Chtěli byste být Spider-Man, Deadpool nebo Wolverine a proč?

Společně s partnery vybereme sedm nejoriginálnějších odpovědí. Soutěž je určena pro ČR.
Ceny do soutěže věnovali naši partneři – nakladatelství CREW, multikino Premiere Cinemas a filmový specialista DVD-PREMIERY.cz.

90 KOMENTÁŘE

 1. Chtěla bych být spiderman protože můj syn spidermana miluje a kdyby s ním mohl strávit jediný den byl by nejšťastnější na světě. Už jenom dárečky a věci na kterých je natisteny mu dělají obří radost a taky proto protože spiderman je obří optimista a má smysl pro humor ♥️♥️

 2. Chtěla bych být spider-manem, abych se mohla ráno pořádně prospat, vyrazit později a přeskákat dopravní kolony.

 3. Rozhodně Wolverine. Jedním z důvodů je ten, že nenosí kostým jako Deadpool a Spiderman a vypadá relativně normáně. Dál se mi líbí jeho schopnost uzdravování, imunita vůči nemocem a rozhodně bych ocenil Wolverinovo zpomalené stárnutí. Na škodu by určitě nebyly ani jeho nadlidské smysly a jeho síla. Drápy už jsou jen taková top cool schopnost 😀 .. Jediná věc, co bych na tom být Wolverine neocenil je jeho odolnost vůči alkoholu téměř nemožnost se opít 😀

 4. Když už bych musela měnit pohlaví, tak jedině kvůli mládí nebo sexy tělu. Deadpoola tedy rovnou škrtám, protože fakt nechci vypadat jak zcvrklý varle. V souboji Petera a Logana bych asi nakonec dala přednost osvalenýmu sexy padesátníkovy (vím, že je Wolverine starší, ale díky Jackmanovi vypadá na 50). U tohohle mutanta vlastně na věku ani příliš nezáleží, protože je velká šance, že nakonec přežije i toho pubertálního pavoučka.

 5. Deadpool protože je cool, jeho povaha je mi nejbližší a je fajn, zachovává si humor a prostě je reálný sympaťák.

 6. Otázka tedy zní, zda bych chtěl být spíš sirotek pokousaný radioaktivním pavoukem, mutant, kterého pomalu zabíjí jeho superschopnosti, nebo týpek, jehož obličej v důsledku genetických pokusů vypadá, jako kdyby „mělo avokádo sex se starším avokádem“? Myslím, že prozatím raději zůstanu sám sebou.

 7. Wolverine protože je to frajer co se hojí má neuvěřitelnou sílu a ty drápy co si umí vytahovat by se docela hodily 😀 , protože spider-Man neumí střílet svoje sítě takže mě moc nenatchnul 😀 😀 a deadpool to je taky frajer 😀 ale wolverine je prostě zvíře 😀

 8. Chtěl bych být pavoučím mužem,
  který má respekt u žen.
  Když někde leze či stojí,
  většinou se ho bojí.:-))

  Pomocí pavoučí sítě
  zachráním sebe či dítě.
  Navíc se v ní mohu houpat…..

  Ve výhru mohu jen doufat.:-)

 9. Pokud se ptáte, zda-li bych chtěla být Spider-Manem, Deadpoolem nebo Wolverinem, tak odpověď zní ANO, chtěla. A to hlavně kvůli tomu, že bych se líbila 50. chlapům ze sta.:-)

 10. Spider-Man, jelikož je skoro ve stejném věku, rád bych se Jen tak po dlouhém dnu proletěl po pavučině a vyčistil hlavu. Ma také svůj osobni život oddělený. A neni nesmrtelný. Rozepisovat se asi uz nebudu proc je lepsi nebyt nesmrtelný.

 11. Rozhodně Wolverine. Je to chlapík, jak má být – drsný, svalnatý, se slovníkem ostrým jak jeho drápy a tak trochu syrovým humorem. Pro ženy pěkná podívaná, pro chlapa vzor, ale stále má dobré srdce. To je prostě Wolvie

 12. Wolverine jedině on, jako být členem X-Men je sen mít zamotanou hlavu od Jean Grey, setkat se osobně s profesorem X, bože schopnost okamžitého hojení by se mi dost hodila s mojí šikovnosti, a nesmrtelná bych taky nebyla, přece jenom žít věčně by bylo fajn, ale smrt je takoví vysvobozeni.

 13. Určitě Wolverine … Důvodu je hned několik, drápy z adamantia, regenerace, neustále potyčky s deadpoolem, být členem X-Men týmu ale zároveň takový asocial ??? co chtít více ???

 14. Chěla bych být Deadpoolem, protože je to zábavný a duchapřítomný týpek a toho humoru člověk moc nemá v dnešním světě.

 15. Rozhodně Wolverine, protože jsem taková morální piksla, která potřebuje jako hrdina pomáhat lidem. Wolverin se může jak bránit léčením, tak útočit drápy, což je dokonalá kombinace… Pavouků se bojím, takže Spider-man nikdy a Deadpool je až moc divoký, Wolverine má srdce na správném místě a přitom je to brutál frajer. 😀

 16. Chjtěl bych být Deadpoolem, protože má nezaměnitelný smysl pro humor a regeneraci, se kterými je na párty určitě mnoho legrace 🙂

 17. Úžasná kombinace by byla všech tří. Spiderman se může bez povšimnutí procházet mezi lidmi a je sladce naivní, Wolverine má zkušenosti a Deadpool je úchvatný cynik. Hlavně dohromady by z nich byl nepřekonatelný, sexy a zábavný superhrdina.

 18. Z těchto 3 určitě deadpool, neboť specificky smysl pro humor a prakticky nesmrtelnost je něco neskutecnyho, jen bych si musel zvyknout na to ze můj obličej vypadá jako avokado, i když takový rozdíl proti aktuálnímu stavu by to nebyl ??

 19. Deadpool ta jeho polosilena regenerace morbidni, fekalni absolutne za caru presahujici humor, super pohyby a absoliutni cynismus jsou neprekonatelne.

 20. Rozhodně wolverin,
  Je z těch tří nejsilnější a je nevíc simpatickej.
  Také nejlépe schová své schopnosti a dělá co je potřeba. Nejlepší borec a týpek.
  Spiderman je mladej fracek který si dává moc velké cíle které nedokáže splnit a deadpool nemúže chdit bez obleku takže nemůže skrýt svou identitu když je potřeba

 21. Jednoznačně bych chtěl být Spiderman. Utajený hrdina, který pomáhá lidem a chrání svět před všemi darebáky.

 22. Chtěla bych být Wolverine. Vlastně to byl jeden z prvních mých oblíbených hrdinů (dalším byl Iron Man) a rozhodně ne kvůli jeho superschopnosti, která je velmi užitečná, ale kvůli tomu, že mi byl z hrdinů nejsympatictejsim a nejlidstejsim, navíc (co si budeme povídat) je to fešák ?

 23. Nechtěl bych být ani jeden.. Jsem sam sebou a nejdůležitější je že pro mé dítě superhrdina jsem??????

 24. Určitě SPIDER-MAN ,ráda bych pomáhala lidem,jsem moc ráda,když je každý v mém okolí šťastný.A navíc pohledy z výšek musí být něco úžasného,co se podaří jen ptákům.

 25. Velice těžká volba, všichny jejich superschonosti bych si přál. Ale jako nejlepšího superhrdninu mám Deadpoola, dokázal by všechny ostatní strčit do kapsy a pak si klidně v masturbačních kroksech u toho ještě… Navic jak víme si opravil hodinky na cestu časem a wolverin ani spiderman by se ani nenarodili kdyby chtěl. Deadpool je bůh.

 26. Spiderman – může žít i normálním životem – nevypadá jinak, krom obleku na něěm není nic divného, je rychlý, bystrý, všechno slyší i vidí lépe než obyčejní lidi a ta jeho úžasná schopnost po čemkoliv lézt a přemisťovat se pomocí pavučin je geniální. Moje děti by určitě ocenily hlavně super pavoučí sluch – napovídání ve škole je důležité :-D,ale ten svobodný pohyb kdekoliv je prostě úžasný

 27. Chtěla bych být Spiderman a proč? Překonala bych tím jistě strach z pavouků, pomáhala bych lidem, mohla bych létat a rychle se přemisťovat po městě a kamarádila bych se s ostatními hrdiny Avengers

 28. Já bych si vybrala určitě Spidermana, hlavně pro jeho schopnost lézt ve výškách a pozorovat svět z ptačí perspektivy, pro jeho sílu, odvahu a pomoc bližnímu.

 29. Já bych chtěla být Wolverine, hlavně kvůli jeho samouzdravovací schopnost. Ta by se mi moc hodila. Také toho máme hodně společného. To, že má rád život v lese, o samotě, dál od lidí. Také bych chtěla mít jeho obrovskou sílu a vůli.

 30. Tak pro mě jednoznačna volba, Deadpool, ne kvůli jeho regeneraci, ale kvůli jeho skvělým hláškam. Sakra jak by se mi jeho humor zrovna hodil.

 31. Spider-Man. Chtěla bych pomáhat lidem a zachraňovat lidi a pomáhat světu, a nebála bych se pavouků byla by to vlastně rodina.

 32. Spiderman je můj vzor a wolverina obdivuju už od dob, co jsem byl dítě. Pro praktický život bych si ale vybral Deadpoola, přesněji jeho regeneraci a obrovský nadhled. Třeba jak jsou takový ty šťávy v těch ostrých dlouhých sáčkách, to se pak zmrazí, cucá, no a vy z toho ostrého igelitu máte rozřezanou pusu! Když v tom se to zahojí během vteřiny, protože jste deadpool. Opravujete sekačku, ale ta se zapne sama od sebe a useká vám prsty? Nevadí, za chvíli dorostou. Zaútočila na Vás manželka mačetou, protože jate zapomněli na výročí? Žádnej problém, vše doroste a vy tak dostanete druhou, nebo i třetí a čtvrtou šanci. Navíc jako Deadpool bych dokázal vše špatný zakecat něčím mnohem horším, ale vtipnějším. A bonus na závěr? Mohl bych nosit kostým celý dny a nikdo by mi neřekl, ať to sundám, protoze pod kostýmem bych vypadal jako starý avokádo, ja myslím, že volba je jasná. ?

 33. Bezpochyby Spiderman. Zaprvé proto, že je to můj nejoblíbenější superhrdina už od prvního vydání u nás v roce 1991, kdy jsem mu propadl. Za druhé proto, že narozdíl od jiných hrdinů to byl mladej obyčejnej kluk, kterej měl problémy a byl trochu nerd a proto bylo snažší se s ním ztotožnit. A hlavně proto, že na rozdíl od jiných se naučil věc, kterou umí málokterý dospělý…naučil se zodpovědnost. Zodpovědnost za smrt strýčka Bena ho domutila přijmout zodpovědnost za svoje činy. A i když je k němu osud leckdy krutý, jako v případě velmi dramatické ztráty jeho milované Gwen, přesto to nikdy nevzdal. Tak proto.

 34. Wolverinem, protože by jste mohli ochraňovat lidi a nemuseli by jste se bát, že se neuzdravíte. A navíc máte pořád u sebe skrytou zbraň 🙂

 35. Rozhodně Deadpool. . Jeho hlášky a to jak se i v situacích s prostřelenou rukou nebo hlavou chová v klidu a vtipně. S mačetou to umi lip než wolvík s nožema.. obratnej je jako spidey… má regeneraci tak čert vem jak vypadá. V převleku je z těch tří nejlepší.. plus jeho superschopnost že si dokaže uvědomit že je jen komixovou postavičkou v Marvel světě ho z tech tří dělá nejchytřejším 😀

 36. Určitě bych chtěla zkusit Spider-Mana
  Abych mohla vždy někomu pomoci a pak rychle odlezt jako ten pavouk.

 37. Určitě Volverin .Nejen ,že je to z pozice ženy super krásný chlap. Ale dovednost uzdravovat se je ještě lepší 🙂

 38. Houpat se ne tenkých lankách ve výšce 30. metrů, možnost nechat si dorůst jakoukoliv část těla nebo umět vystrkova skoro nezničitelné drápky? Wolverin je super. Brala bych mít vysouvací drápy z adamantia ale ne za cenu toho, že kdybych měla zlé sny, mohla bych propíchnout svého manžela (pokud by nějaký byl). Další na řadě je Deadpool. Na jeho místo bych se nehodila. Neumím se takhle ohánět s katanou a nemám ani jeho dokonalý humor a nespočetnou zásobu super otravných hlášek. Jako přítel by mi ale opravdu nevadil. U mě tedy vyhrál Spider-man. Sice se bojím pavouků, ale bezstarostné pohupování mezi domy by mi to určitě vynahradilo. Ráda bych létala s úplnou volností pohybu. Navíc bych měla bezvadné elasťáky.

 39. Rozhodně Wolverine. Umět se zregenerovat, to se po flámu hodí 🙂 a adamntiova kostra se zasunivacími drápy, to už beru jako bonus 🙂

 40. No, vylučovací metodou: Spider-Man ani ne, bo stříkat něco lepivýho už umím.
  Deadpool asi taky ne, protože stejnej typ humoru s ním někdy sdílím.
  Tím zbývá Wolverine a možnost s mrknutím holkám říkat, že nejen kosti mám jak ze železa.

 41. hmm volba mezi sirotkem co žije u tety a může za smrt strýce, chlápkem co je znetvořen a je mu zabita životní láska a mutantem, který zažil mučení litím žhavého železa do těla…. asi volím toho sirotka Spidermana

 42. Ačkoliv mám strach z pavouků , i přesto bych chtěla být Spiderman. Moci skákat po budovách , chránit své město. To by bylo super.
  Miluji pocit beztíže, ve vzduchu jen tak na pár vteřin, bylo by to úžasné, jako létání??

 43. Chtělo by se napsat Spiderman …ať už kvůli skákání, pavučinám nebo nad dokonce kvůli tomu mít pro sebe MJ , Gwen a další krásky které se kolem něj vždy točily 🙂 ale asi budu muset napsat DEADPOOL !!! a proč .??
  odpověď je jednoduchá …..někdo už konečně musí nakopat prdel Babišovi a ostatním „politikům“ .-)

 44. Určo Deadpool. Co jsem tak četl, tak ledviny jsou na černém trhu za 4,3 mega, což zní jako fakt dobře placená brigáda :D.

 45. Wolwerin je super můj oblíbení ale rozhodně deadpool jeho ku.. Vsky humor je tom miluji srandu vtipné hlášky čekej půl roku na rakovinu při sledování reklamy na logena nebo koukat na pavouka co ho krmime dedete ?deadpool jednoznačně srandahumor a jeho sexy stará

 46. Bral bych reflexy jako Spiderman, regeneraci Deadpoola a charizma Wolverina. Drápy jsou napikaču, vypadat jako avokádo nechci a Spiderman je puberťák. Takže mix toho nejlepšího bez negativit. A navíc uplé trikoty? Ne dík.

 47. Houpat se jako Spiderman mezi mrakodrapama zní super, ale v ČR se dá létat leda po lese a na to stačí být veverka nebo houbař. Wolverine je fajn. Špekáčky si může opékat, i když nesežene vidle, a u holek je dost oblíbený. Bůh ví, kdo ho ale bude hrát po Hugh Jackmanovi, takže bych to radši neriskoval. Deadpool je tedy jasná volba. Pod maskou se schová kdokoli a neomezená regenerace místo rakoviny je pro ČR, kde jsou karcinomy děsivě časté, k nezaplacení. Škoda, že nejsem na FB. Jinak bych soutěž určitě vyhrál, protože jsem na soutěžní otázku odpověděl stoprocentně správně:)

 48. Chtěl bych být Deadpool protože umí skvěle hláškovat a nosí těsný spandex. A co se regenerace týče tak má ji sice i wolverine ale postupně o ní přichází díky adamantiu.

 49. Rozhodně bych chtěl být Wolverine. Protože regenerace je sakra cool. Regeneraci má sice i Deadpool, ale vypadat jako by Freddy Krueger opíchal topografickou mapu Utahu, to by byla moc velká daň. Navíc oproti Deadpoolovi má Wolvie ještě tu výhodu, že je skoro nezničitelný. A proč ne Spider-Man? Nemám rád výšky 🙂

 50. Určitě Wolverine, je z těch tří nejméně nápadný. Navíc si nedokážu představit sám sebe se svou figurou v té přiléhavé kombinéze – každý můj sok by umřel smíchy. Navíc, vzhledem k věku by se mi hodila Wolverinova schopnost regenerace – já už spíš degeneruju, to je taková moje antisuperschopnost.

 51. Myslím, že bych chtěla být Spiderman. Jednak bych byla hubená a jednak bych měla možnost vidět svět z výšky a svým způsobem bych i uměla létat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno