Do kin míří nový český snímek s názvem Jak se moří revizoři. V hlavních rolích se představí Dana Morávková a Petr Batěk. Komedie, která může podle tvůrců navázat na slavné rodinné filmy typu S tebou mě baví svět, bude mít premiéru 18. října.

„Snažili jsme se natočit komedii, které se lidé nezasmějí jen jednorázově, ale ke které se s úsměvem vrátí i další roky. Vybrali jsme si jako hlavního protagonistu postavu revizora, která je už ve své podstatě sama o sobě tragická a komická zároveň. Našemu revizorovi to ale neklape nejen na poli pracovním, ale i osobním, a rozhodne se s tím něco udělat. A právě tento „zlomový okamžik“ sledujeme,“ popisuje režisérka filmu Eva Toulová.

Kromě Baťka a Morávkové diváci ve filmu uvidí i další známá herecká jména – Michaelu Tomešovou, Ladislava Ondřeje nebo Annu Kulovanou. V menších rolích se představí i modelky Andrea Kalousová a Aneta Vignerová.

Představitel hlavní role Batěk se ve snímku nevyhnul ani tanci. „Vzhledem k tomu, že nejsem zrovna špičkový tanečník, tak to není scéna, na kterou bych vzpomínal nejraději. Prostě jeden z dalších hereckých úkolů, který jsem poslušně splnil,“ okomentoval herec scénu, v níž se polonahý vlní na píseň Sexy and I Know It.

Mnohostranně zaměřený Batěk rovněž nazpíval titulní píseň filmu s názvem Zas bude líp, k níž spolu s Jiřím Muchou napsal i text. „Už k ní vyšel i videoklip. Zároveň pod nakladatelstvím Olympia vychází k filmu i kniha Jak se moří revizoři,“ doplnila Toulová.

Loading...
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here