Trailer #1: The Ballad of Buster Scruggs (2018) – Netflix, bratři Coenové a western

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Netflix jž dávno není jen online filmovou a seriálovou půjčovnou. Svou sílu a moc ukazoval díky kvalitním seriálům a v poslední době upoutal svou pozornost na samotné filmy. Westernovka The Ballad of Buster Scruggs má být jedním z počinů, udělají zase několik vrásek pohlavárům z konkurenčního Hollywoodu.

Kdo vlastně za projektem stojí? Na režisérské křeslo usedly opravdové filmové hvězdy – Ethan a Joel Coenovi. Velebená bratrská dvojice stvořila několik kultovních záležitostí (namátkou Big Lebowskiho a filmové i seriálové Fargo) a jejich angažování dává vědět jedno – Netflix sází na ty nejlepší v oboru. kromě toho se dočkáme hvězdné aury nejen za kamerami, ale i před nimi. James Franco, Liam Neeson, Brandan Gleeson, Tom Waits a spousta dalších.

První ukázka slibuje vše, co bychom u Coenů čekali. Voiceover vypravěče, bizarní postavy, černý humor a zvláštně popsatelná ujetost. Navíc nechybí ta správná atmosféra špinavého divokého západu plného zabíjení a drsných hlášek. Tvůrci již v Opravdové kuráži dokázali, že tento žánr umí a jejich nejnovější dílo by to mělo jen potvrdit.

Premiéry se dočká The Ballad of Buster Scruggs 16. listopadu 2018 na Netflixu a vybraných kinech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také