Trailer #3: Spider-Man: Paralelní světy (2018) – Dva hrdinové, dva světy

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Spider-Man opět frčí. Tom Holland nakopnul v MCU jeho filmovou existenci, majitelé Playstation 4 si nyní užívají nově vydanou a skvělou hru. Ovšem to není vše. Vedle hrané a herní podoby dostane Peter Parker možnost také ukázat, co umí rovněž v animované podobě.

Pod taktovkou režisérů Petera Ramseyho (Legendární parta), Boba Persichettiho (scénář Malému princi), Rodneyho Rottmana (scénář k 22 Jump street) a scénáristy Phila Lorda (režie obou dílů Jump street a Lego Příběhu) se podíváme nejen na Petera Parkera, ale jeho souputníka z jiné dimenze – Milese Moralese. Ten je totiž Spider-Manem ve svém světě. Zkušenější Peter poslouží svému mladšímu kolegovi jako mentor a snaží se ho naučit nedělat stejné chyby, jako dělal on sám.

V novém traileru promluví oba herci, kteří ústředním hrdinům propůjčili svůj hlas – Jack Johnson a Shameik Moore. Ti zde stručně představují své postavy a zmiňují hlavní důvody, proč by nikdo v kinech snímek neměl minout. Kromě toho se dostane na akci a zdařilou, barvitou animaci. Nechybí ani záporáci a fanoušci Gwen Stacy si rovněž přijdou na své. Nelze opomenout ani celkovou odlehčenost a vtipnou interakci mezi oběma pavoučími muži.

Spider-Man: Paralelní světy dorazí do kin tento prosinec, u nás se premiéry dočkáme 13. 12. 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také