Trailer #1: X-Men: Dark Phoenix (2019) – Lov na Jean Grey začíná

Přečtěte si

Autor

Martin Pevný
Martin Pevný
šédredaktor

Čekali jste. Věřili jste. A konečně jste se taky dočkali! Podívejte se na plnohodnotný trailer k X-Men: Dark Phoenix.

Do dneška se nevědělo, zda se noví X-Meni vůbec dostanou na povrch. Není tajemstvím, že tento snímek prošel extrémně vysokým počtem přetáček, což není samo o sobě pozitivní. Na jaře koupilo Disney celou společnost 20th Century Fox a na letošním Comic Conu v San Diegu ke všemu zrušili na poslední chvíli celý panel. Takže to s X-Meny vypadalo naprosto bledě.

X-Meni musí tentokrát stát proti nejdůležitějšímu a nejsilnějšímu (ne)příteli – Dark Phoenix. Během záchranné mise ve vesmíru je Jean Grey málem zabita, jelikož je zasažena neznámou silou. Jakmile se vrátí domů, tak nejenže její síla vzroste, ale stává se zcela nestabilní osobou. Jean bojuje s entitou uvnitř sebe, kterou nedokáže ovládnout a ztrací sama nad sebou kontrolu. Zanedlouho začne ubližovat svým nejbližším a těm, které miluje nejvíce. X-Meni se musí znovu sjednotit a zachránit Jean, nejen před ní samotnou, ale hlavně pro dobro celé planety, protože na scénu přichází někdo, kdo chce tuto sílu získat a ovladnout tak celou galaxii.

Režijní dohled byl tentokrát svěřen Simonu Kinbergovi. Ten se podílel na většině předchozích filmů buď jako producent, nebo v řadě případů jako scénárista. Půjde tak o jeho režijní debut. A poprvé v historii X-Menů usedá na stoličku dvorního skladatele samotný Hans Zimmer. Do hlavních rolí se vrací Jennifer Lawrence, Sophie Turner, Evan Peters, Michael Fassbender, Olivia Munn, James McAvoy a do čela hlavního záporáka míří Jessica Chastain.

Snímek bude uveden 6. června 2019 do českých kin (aktualizováno).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také