Trailer #1: Favoritka (2019) – Oscarové herečky v souboji o pozornost

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmové studio Fox vydalo trailer k novému filmu The Favourite, který by se už nyní dal pokládat za velkého kandidáta na nominaci na Oscara a to nejen díky svému příběhu vsazenému do 18. století, ale také dobovým kostýmům, skvělému scénáři a v neposlední řadě hereckým výkonům, za kterými stojí dvě oscarové herečky a jedna velmi hlasitá Britka.

V hlavních rolích se nám představí Oscarem oceněné herečky Rachel Weisz a Emma Stone, které mezi sebou budou zápasit o pozornost bohaté a rozmazlené královny Olivie Colman. Film vznikl pod režisérským dohledem Yorgose Lanthimose, který si tak zopakoval spolupráci s Rachel Weisz, jež si zahrála už v jeho předchozím filmu Humr.

Lady Sarah (Rachel Weisz) se stará o královnu Annu (Olivia Colman), která má chatrné zdraví a není s ní úplně nejjednodušší pořízení. Právě kvůli královnině stavu se lady Sarah stará o chod země. Vše ale naruší příjezd Abigail (Emma Stone), která se brzy dostane do královniny přízně. Abigail vidí v královně svou šanci, jak se opět dostat mezi šlechtu a nikdo, ani lady Sarah, královna, politici či válka, jí nesmí stát v cestě.

The Favourite bude mít premiéru 23. listopadu 2018. K nám se dostane do kin prostřednictvím filmové společnosti CinemArt 24. ledna 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také