Trailer #1: The Beach Bum (2019) – Matthew McConaughey si užívá drog

Přečtěte si

Mulan: Statečná dcera chrání rodinu a vyráží do boje v epickém traileru

Mulan přichází v dalším traileru, a nutno si přiznat, že takhle velkolepě ještě žádná hraná předělávka klasických disneyovek nevypadala. Když...

Není čas zemřít: Rami Malek čelí Bondovi v očekávaném traileru!

James Bond se vrací ve snímku Není čas zemřít režiséra Caryho Joji Fukunagy, tvůrce úspěšného seriálu Temný případ. Trailer,...

Black Widow: Špiónka z řad Avengers v působivém traileru

Trailer na marvelovský prequel Black Widow konečně dorazil! Připravte se na pořádnou nálož akce, herecké hvězdy v netradičních rolích...

Autor

Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Pokud máte rádi americké komedie plné drog, erotiky a slavných tváří, tak snímek The Beach Bum je pro vás jako stvořený. Film od režiséra komedie Spring Breakers přichází s další podívanou pro fanoušky kontroverzního humoru.

V hlavní roli se nám představí Matthew McConaughey, který ztvární postavu Moondoga volnomyšlenkářského, drogově závislého a flegmatického chlapíka, co si užívá života za podpory svého přítele Snoop Dogga. Obsazení doplňují i další hvězdy jako Isla Fisher, Zac Efron, Jonah Hill, Jimmy Buffett, Stefania LaVie Owen a Martin Lawrence.

Hvězdné obsazení slibuje, že bychom se mohli dočkat skvělé podívané. Z teaser traileru zatím můžeme usoudit, že se příběh bude točit zejména kolem postavy McConaugheyho. Větší zápletku filmu nám bohužel zatím neukázali, na tu si nejen fanoušci režiséra Harmony Korinea budou muset počkat.

The Beach Bum dorazí do kin 22. března 2019. Zda-li se dočkáme premiéry i v České republice se zatím neví. Ale už jen kvůli tomu hvězdnému obsazení by byla škoda, kdyby se tento film do našich kin nepodíval.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také