Trailer #1: Hell Fest: Park hrůzy (2018) – Trochu jiný zábavní park

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Halloween a strašidelné masky jsou už tak pro dost lidí silným zážitkem. Nový trailer na snímek Hell Fest ukazuje, že může být však ještě mnohem hůře.

Parta tří kamarádek společně se svými drahými dostanou nápad, jak si oživit letošní Halloween. Společně se místo barů vydají na veleznámý Hell Fest. Putovní jedinečná akce plná her, kostýmů a karnevalových průvodů nabízí skutečně netradiční zážitek. Ovšem jak se ukáže, nejde zde jen o povrchní zábavu a všichni začnou brzy litovat účasti na Hell Festu. Ten se totiž promění v jedno velké loviště. Nebozí návštěvníci začínají umírat a počet mrtvých se zvyšuje. Na tenhle Halloween nikdo rozhodně nezapomene…

Ukázka nabízí záběry na hlavní protagonisty a jejich zpočátku bezstarostné dovádění v dějišti filmu. Ovšem to se záhy změní a podivný stalker v kapuci odhalí své pravé, vražedné já. Nechybí napětí a typicky gradující atmosféra.

Film zrežíroval Grerogy Plotkin (Paranormal Activity: The Ghost Dimension), o produkci se postaral Gale Ane Hurd (The Walking Dead).

Hell Fest: Park Hrůzy vstoupí do našich kin 27.9.2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také