Trailer #1: Husí kůže 2: Ukradený Halloween (2018) – Halloweenské dobrodružství

Čeká nás pokračování úspěšného snímku Husí kůže (2015), kde si hlavní role zahráli komediální herec Jack Black, seriálová hvězda Dylan Minnette a začínající herečka Odeya Rush. Druhý díl, jenž nese název Husí kůže 2: Ukradený Halloween (2018), nám ale ukáže úplně nové tváře a z původního obsazení neuvidíme nikoho. Fanoušci jedničky ale nemusí smutnit, trailer totiž naznačuje, že i tentokrát půjde o velkolepou podívanou.

Na pokračování filmu se opět podílel scénárista Darren Lemke. Hlavní role ztvárnili začínající a zatím ne příliš známí herci Madison Iseman (Jumanji: Vítejte v džungli) a Jeremy Ray Taylor (TO), k obsazení se přidala i Wendi McLendon-Covey (Dovolená za trest).

Film vznikl na základě úspěšné knižní série z pera Roberta Stinea. Pointa příběhu je podobná jako v prvním díle. Partičce přátel se do rukou dostane kniha Husí Kůže: Ukradený Halloween, ovšem jakmile knihu otevřou, vypustí do světa ty nejstrašidelnější příšery včetně čarodějnic, duchů, obrovských pavouků, mumií, ale také monster z prvního dílu – kudlanky a gorily. Hlavní hrdinové si pro tohle nadělení nemohli vybrat horší čas. Slaví se totiž Halloween a právě v tomhle jediném dni v roce jsou monstra z knihy přehlížena jako kostýmy. To, co Sarah, Sonny a Sam způsobili, musí zase rychle napravit a nebudou to mít jednoduché.

Výroba prvního filmu stála 58 milionu dolarů a v kinech vydělal skoro trojnásobek, přesněji 156,7 milionu dolarů. Není tedy divu, že tvůrci do pokračování dávají velké naděje a doufají ve velký výdělek. Otázkou však zůstává, zda to půjde i bez Jacka Blacka.

Česká premiéra je plánována na 11.10.2018.