V titulní roli snímku uznávaného režiséra si zahraje skutečný robot

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Režisér Tony Kaye, stojící za výborným a zároveň i kontroverzním filmem Kult hákového kříže, se do svého chystaného projektu chystá obsadit reálnou umělou inteligenci v podobě opravdového robota. Ten by tedy nahradil počítačové efekty. Jednalo by se minimálně o zajímavou alternativu. Snímek se bude jmenovat 2nd Born a půjde o pokračování nezávislé indie komedie 1st Born

Tony Kaye spolu s producentem Samem Khozem doufají, že se podaří robota naučit mnoha rozličným hereckým technikám. Není jisté, jak bude film následně vypadat, a zda celkově půjde o funkční ideu. Nicméně určitě by se tento krok dal skvěle využít v rámci marketingu.

Další detaily nejsou známy, tvůrce ostatně čeká dost práce s přípravou a tréninkem robota k natáčení. Předpokládá se ovšem, že by se ve dvojce vrátil casting prvního dílu. Tedy konkrétně by se případně jednalo o herce jako je Val Kilmer, Tom Berenger, Greg Grunberg, Jay Abdo, Taylor Cole, Reza Sixo Safai, William Baldwin, Denise Richards, a Robert Knepper.

Jakkoli se jedná o inovativní myšlenku a nápad, zatím je vše příliš čerstvé na to, abychom to celé mohli posoudit. Nezbývá tedy, než vyčkat dalších novinek ohledně připravovaného filmu 2nd Born

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také