Už to je nějaký ten pátek, co bylo oznámeno, že Disney kupuje studio Fox. Nejnovější zprávy informují o rozpracovaném pokračování Simpsonových ve filmu, které Foxové drželi dlouho pod pokličkou. Druhé filmové zpracování, které má kořeny ve veleúspěšném televizním seriálu, je v současné době ve stavu vývoje. A v plánech jsou rovnou dva další filmy. Které?

Simpsonovi ve filmu měli premiéru o letních prázdninách roku 2007. Dočkali se vcelku pozitivního ohlasu a od té doby fanoušci po celém světě čekají na eventuální druhý díl. A ačkoliv už to vypadalo, že se snad pokračování nikdy nedočkáme, zčistajasna se dostávají na povrch novinky hned o několika nových kreslených filmech.

Ve Foxu se chystaly rovnou dva další žánrově podobné snímky. Jedná se o filmové zpracování Griffinových a Bobových burgerů. Griffinovi asi netřeba představovat. Bobovy Burgery jsou podobně jako ostatní zmíněné filmy komediálním animovaným seriálem, který vypráví o pětičlenné rodince Belcherových, proslulé díky přípravou hamburgerů.

Dobrou zprávou je, že Disney nechává Foxům možnost své rozpracované filmy dokončit. Vzniká před našimi zraky nový kasovní úspěch a budou Simpsonovi ve filmu 2 kvalitním pokračováním? Vypadá to, že ano.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno