Piráti z Karibiku 6: Přípravy v plném proudu, budoucnost Jacka Sparrowa je však v ohrožení

Přečtěte si

Autor

Petr Kučava
Petr Kučava
Jsem milovník komedií, akčních filmů, fantasy a nekonečných seriálů. Jo a klasických českých pohádek. Nikdy nepohrdnu dobrou komedií, filmy, které jsou inspirované skutečnými událostmi a filmy s douškem romantiky. Mezi mé oblíbené seriály patří jednoznačně The 100 a Teen Wolf. Nikdy u mě nepochodíte s animovaným filmem.

Další dobrodružství šarmantního kapitána Jacka Sparrowa je na spadnutí. Právě se připravuje scénář pro potencionální šestý díl Pirátů z Karibiku. Avšak kvůli současným i minulým excesům je účast Johnnyho Deppa velkým otazníkem. Dočkáme se dalšího příběhu ze světa pirátů s Jackem Sparrowem nebo bez něj?

Spisovatelé Ted Elliot, Terry Rossio a Jeff Nathanson potvrdili, že pracují na scénáři šestého dílu Pirátů z Karibiku. Podle dostupných informací se očekává, že režie se chopí Joachim Rønning, který režíroval i předchozí díl. Momentálně však natáčí film Maleficent 2 s Angelinou Jolie, který má plánovanou premiéru na rok 2020. Šestky bychom se tak mohli teoreticky dočkat v roce 2022.

Aktuálně největším otazníkem je však zapojení Johnnyho Deppa do pokračování Pirátů. Ve světle nedávných událostí, ve kterých Johny Depp čelí žalobě ohledně fyzického napadení jednoho z členů štábu snímku City of Lies a obvinění své bývalé manželky Amber Heard z domácího násilí, je role Jacka Sparrowa v ohrožení. K tomu lze ještě přidat problémy, které se vyskytly již při natáčení pětky, když se Johnny Depp tehdy rozváděl s Amber Heard a nechodil včas na natáčení.

Vzhledem k situaci s režisérem a scenáristou populárních Strážců galaxie Jamesem Gunnem, bychom se nemohli ničemu divit, kdyby právě chystaný scénář s Jackem Sparrowem už dále nepočítal. Osud Jacka Sparrowa je tak zatím ve hvězdách.

Slavný producent Jerry Bruckheimer, který je spjatý se sérií Pirátů od začátku, je však přesvědčen, že Johnny Depp v ikonické postavě Jacka Sparrowa je klíčem k úspěchu, proto nevidí pokračování Pirátů bez Johnna Deppa reálně.

Jak to vidíte vy? Má série Pirátů ještě co nabídnout? Obešli byste se bez Jacka Sparrowa? Dejte mi vědět do komentářů.

38 KOMENTÁŘŮ

 1. Souhlasím s @Jaroslavou Peškovou . pokud vám paní Pešková nevadí že píšu vaše jméno . Jak Jaroslava řekla , bez Johnnyho Deepa by to nešlo , šlo by to ke dnu jako Holanďan, ne dobry ďelám si srandu ale bylo by to tak . Nikdo by se na to nechtěl koukat , bylo by jim to nudný bez srandovího piráta .

 2. to by bez Jacka Sparrowa nešlo ,ne to ne. Ten nejvtipnější pirát. Prý že tam možná nebude ?
  to fakt ne, on tam MUSÍ BÝT . JÁ SE HLÁSÍM ABY TAM BYL . bez něho by nebyla sranda.

 3. Pirati s karibiku bez Johnnyho Deppa Bi bílí na nic.protože je to proste Jack sparow a nikdo ho nedokáže zahrát právě Jak Johny Depp.tak bez něj to ani ne natáčet bilo Bi to o ničem.

 4. Bez Johnnyho to nebudou piráti,tento má v sobě ty piráty a nikdo to nezahraje líp než on.
  Pokud tam nebude,tak se na to dívat nikdo nebude a bude to propadák.
  Bez Johnnyho Deppa to nebudou piráti,vždyť už nahrál 5 dílů,byla by to blbost ,aby tam nebyl.
  Společnost přijde o peníze.

 5. Podle mně to bez Johnyho Deepa to nebude ona já osobně mám moc ráda piráty z Karibiku a myslím si že bez Jacka Sparrowa se na to nikdo nebude dívat. Já si to nedokážu představit já beru Sparrowa jako hlavní roli takže to nemá cenu

 6. piráti bez Deppa nejdou je ikonou spousty filmu,kde by ho rádi viděli zase a oni ho nedají do toho nejlepšího možná si řekl o vysokou cenu ,ale věřím že tam bude.Bez něj se bude koukat velmi málo lidí a i kdyby tam byly lepší hlášky tak se těm jeho nikdy nevyrovnají . Ten tam nesmí chybět.

  • Máš pravdu Johny je klíč k úspechu ale už se spekuluje nad tím že se Johny vrátil.Kdyby tam byl tak by to bylo skoro mozna nejlepší díl celé serie.V pátým díle v podtitulkové scéne byl Davy Jones,Viliem,Elizabeth.Tak ze by to byla nejvetší šance k úspechu.Toho filmu a to by znamenalo že by mohl být i sedmí díl a to snad chce každej.🐶

 7. Bez Johnnyho Deppa to rozhodně nejde!😡 Vždyť je nejlepší a tahle role k němu prostě patří! Nedokážu si představit Piráty z Karibiku bez vtipného a svérázného Jacka Sparrowa! Myslím, že to opravdu bude propadák!🤯

  • piráti bez Deppa nejdou je ikonou spousty filmu,kde by ho rádi viděli zase a oni ho nedají do toho nejlepšího možná si řekl o vysokou cenu ,ale věřím že tam bude.Bez něj se bude koukat velmi málo lidí a i kdyby tam byly lepší hlášky tak se těm jeho nikdy nevyrovnají . Ten tam nesmí chybět.

 8. Bez Johnnyho? Co prosím? Tak to teda NE! To nejde! Bude to propadák a nebude to ono. Bez Johnnyho Deppa jako Jacka Sparrowa to nebudou Piráti z Karibiku!

 9. Piráti z Karibiku bez Johnyho Deppa? Ne..
  Myslím, že bez něj by to nebylo ono. Každá pirátská loď má mít svého kapitána.. v tomto případě je to Kapitán Jack Sparrow a nikdo jiný. Nikdo ho nemůže nahradit.. Jestli bude 6. díl tak myslím, že diváci by tam rádi viděli i Willa a Elizabeth., kteří by prožívali znovu nějaké dobrodružství s Kapitánem Jackem Sperrowem.

 10. Piráti z Karibiku bez Johnyho Deppa?
  Tak to ne.! Johnny Depp je v této roli úplně nejlepší. Když zmizel Orlando Bloom tak jsem to nějak skousla ale piráti z Karibiku bez Jacka Sparrowa? Ani náhodou.
  Bez Deppa, vlastně HLAVNÍHO HRDINY celé ságy to není ono. 😩🥵😥😭😭💔❤️

 11. Piráty z karibiku 6 bych moc brala bylo by to boží ale bez Jacka sparowa kterého hraje Johnny Depp to prostě nejde musí tam být on stačí že zmizel Orlando Bloom a Elizabeth ještě Johny Depp zmizí a myslím nebo vím že to bude propadák nic proti 🤦‍♂️🙈🙉🤔😆

 12. Jerry má pravdu…bez Jonnyho Deepa si to neviem predstaviť.Je unikátny v tejto roli a nikto ho nemôže nahradiť.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také