Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska jako Charlieho andílci

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Charlieho andílci byli na konci sedmdesátých let velmi populárním seriálem a není proto divu, že se mu následně dostalo i asi nejznámějšího filmového remaku a jeho pokračování, kde úvodní trio hlavních hrdinek ztvárnily Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore. V roce 2011 pak přišla další seriálová verze s jiným obsazením. Nyní to vypadá, že je na cestě další, tentokrát opět filmová varianta…

O rebootu detektivní látky už se nějakou dobu hovořilo, nicméně studio Sony zvěsti potvrdilo oficiálním zveřejněním castingu titulních rolí. Ty si tedy zahrají Kristen Stewart (známá zejména ze série Stmívání), Naomi Scott (ta si zahrála v nejnovějších Power Rangers) a k nim se přidá nováček v osobě Elly Balinské.

Spolu s obsazením bylo oznámeno i datum premiéry. Ta by se měla konat v září 2019. Snímek bude režírovat Elizabeth Banks, která, ačkoli se věnuje spíše herectví (shodou okolností si zahrála záporačku v již zmíněných Power Rangers), stojí kupříkladu za částí podivně nevtipného filmu Mládeži nepřístupno, či za hudební komedií Ladíme 2. Scénář k Charlieho andílkům napíše Jay Basu (momentálně pracuje na nové verzi Dívky v pavoučí síti). Za zmínku také stojí, že Banks si ve filmu krom jeho režírování i zahraje.

Konkrétně postavu Bosleyho, kterou v prvním filmu (remakovém) hrál Bill Murray. Jedná se o spojku andílků s jejich záhadným zaměstnavatelem. Zda to bude takto ve filmu dobře fungovat, či ne, se ještě uvidí. Projekt si hodlá vzít za cíl hlavně detektivní premisu seriálu ze sedmdesátých let. Zatím se neví, kdy by mělo začít natáčení. Tak nezbývá než vyčkat dalších novinek…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také