James Gunn produkuje případnou adaptaci videohry Bloodborne

Přečtěte si

Valhalla: Říše bohů: Thor a Loki znovu odvrací Ragnarok v temné severské fantasy

Výpravná dánská fantasy Valhalla: Říše bohů nás zavede do příběhu severské mytologie, ve kterém budou hlavní hrdinové, bohové, odvracet...

Recenze: Staříci – Roadmovie o pomstě a strastech stáří

Ve skutečnými událostmi inspirovaném snímku se spolu na plátně vůbec poprvé objevují herečtí matadoři Jiří Schmitzer a Ladislav Mrkvička...

Recenze: Parazit – Korejský Tarantino?

Snímek Parazit uchvátil kritiky, a nyní je na nejlepší cestě učinit totéž v kinech svým "masovým" divákům. Jaký je...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Ještě před letošním Comic-Conem v San Diegu James Gunn odhalil, že se pracuje na záhadném projektu. Jenže potom, co bylo Gunnovi zamítnuto režírování třetích Strážců Galaxie kvůli nevhodným vtípkům na sociálních sítích, o teasované novince jsme se nedozvěděli vůbec nic. A o co že se tedy jedná?

Gunn nemá jakýkoliv důvod s režírováním přestat a jeho filmová kariéra určitě není u konce. Jenže tento nový počin bude pouze produkovat. Žádný scénář, žádná režie. Pokud vás zajímá žánr, prozradíme, že se jedná se o horor. Neměli bychom se naštěstí ničeho bát. Sám James si jeden horor dokonce zrežíroval (Slimák). Dále ještě sepsal scénář k The Belko Experiment a k Úsvitu mrtvých.

Tím nejzajímavějším ale je, že snímek by měl spadat pod Sony. Díky tomu se nabízí spekulace, zda se čistě náhodou nejedná o filmovou adaptaci playstationové exkluzivní videohry Bloodborne. Ta získala nespočet ocenění napříč hráči po celém světě. Bylo by tedy velkým překvapením, kdyby se Gunn podílel právě na filmovém Bloodborne.

Tajný hororový projekt udeří do kin 30. listopadu tohoto roku. Na přesnější informace si budeme muset ještě chvíli počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také