VIDEO: Jak si Tom Cruise zlomil nohu aneb natáčení Mission: Impossible – Fallout

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

9,5 bodů z 10 na IMDb a 93 % na Rotten Tomatoes. Takhle si zatím vede nejnovější díl jedné z nejúspěšnějších sérií vůbec. O tom, že nový Mission: Impossible bude senzační, není pochyby. Paramount Pictures zveřejnil video, v němž nám v průběhu kratičkých tří minut umožňuje nakouknout přímo do centra natáčení těch nejakčnějších scén.

I když je těžké si to přiznat, není žádnou novinkou, že Ethan Hunt je nefalšovaný blázen. Leze po mrakodrapech pomocí přisávacích rukavic, věší se na vzlétající letadlo a následně z něj skáče střemhlav dolů. O to bláznivější však je, že samotný Tom Cruise, který Hunta ztvárňuje, si téměř všechny kaskadérské scény natáčí sám.

Každá sranda ovšem něco stojí. Leden si na šestapadesátiletém Cruisovi vybral svou daň. Talentovaný herec si zlomil nohu při natáčení jedné z nejnáročnějších scén po stránce režie. Stalo se tak, když se Tom snažil skočit na střechu budovy. Herci se díkybohu nic vážnějšího nestalo, a tak můžeme s očekáváním doufat, že v dalším díle se opakovaně překoná a zase předvede něco brilantního.

Pokud se vám kratší behind the scenes zalíbí, potěšíme vás. Mission: Impossible – Fallout dorazí už začátkem srpna (konkrétně 2.8.2019). Kromě Cruise nebude chybět ani Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Simon Pegg či Henry Cavill a halda impozantních akčních scén.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také