Trailer #2: Alita: Bojový Anděl (2018) – Nejambicióznější adaptace mangy

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Robert Rodriguez, který zrežíroval filmy jako Sin City 1 a 2, či Od soumraku do úsvitu, pracuje na projektu, jehož scénáře se zhostil i samotný James Cameron. Jeho filmová adaptace mangy, která nese název Bojový Anděl Alita, jejíž první díl u nás vyšel teprve minulý rok, už koncem tohoto roku zavítá do kin. Měli byste se o to vůbec zajímat?

Alita: Bojový Anděl vypráví příběh odehrávající se ve 26. století, kdy Zemi vládne temno a beznaděj. Doktor Ido nalezne na robotickém vrakovišti poškozeného kyborga, jenž vzhledově připomíná čtrnáctiletou dívku. Tento kříženec robota a člověka, který se jmenuje Alita, má dočista vymazanou paměť. Musí odhalit, jaké je její poselství. Poté co zjistí, že dokáže pomoci přerušit éru smrti a destrukce, začíná pracovat na svém úkolu.

James Cameron se nechal slyšet, že film bude kombinací prvních 3 knížek komiksu Gunnm od Yukito Kishiro a v případě jeho úspěchu se dočká dalších dvou filmových pokračování. Budeme tedy Rodriguezovi držet pěsti, protože nejnovější trailer vypadá luxusně a velkolepě. Přestože v některých sekvencích vypadá Alitin pohyb až příliš digitálně, zbylá práce s počítačovou animací je neskutečná. Svět plný kyborgů před nás staví nekonečnou porci nápadů a celkově to má epický nádech.

Hlavní hrdinku reprezentuje Rosa Salazar (trilogie Labyrint) a po jejích cestách ji bude doprovázet Jennifer Connelly (Spider-Man: Homecoming, Noe), Christoph Waltz (bondovka Spectre, Nespoutaný Django) a Michelle Rodriguez (Rychle a zběsile)


Datum premiéry je stanoven na 14. 03. 2019. Tohle si přece nikdo nemůže nechat ujít!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také