Trailer #1: Shazam! (2019) – DC představuje nového superhrdinu

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.
Jeden z nejzajímavějších hrdinů od nakladatelství DC konečně dostane vlastní film. Magický superhrdina, schopný změřit své síly i se Supermanem, ve kterého se promění malý chlapec po vyřčení kouzelného slova Shazam, dostává první teaser.

Shazam je vcelku zajímavá postava. Už jen proto, že zde máme dvě identity. Jednou je chlapec, a druhou mocný hrdina, jehož schopnosti mají magicky mystický původ. První se mění v druhého právě v moment, kdy vysloví ono kouzelné slůvko „Shazam!“ Snímek s touto postavou dle nejnovějších zpráv dostaneme podstatně dříve, než se předpokládalo. Je hezké si být něčím jisti v momentě, kdy DC a WB porcují svůj vesmír chystanými „off topic“ projekty. Shazam! totiž bude unikátní v tom, že ačkoli se bude moci začlenit do DCEU, bude i zároveň mít vlastní dějovou linku, na universu nezávislou.

V hlavní roli se objeví Zachary Levi a Mark Strong. V českých kinech od 4. dubna 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také