Trailer #1: Kouzelný park (2019) – Animovaná Mila Kunis oživuje zázračný park

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Paramount Pictures vypustilo do světa první dvouminutový trailer na animovaný snímek Kouzelný park. Doprovázela jej píseň What a Wonderful World. A o čem to tedy vlastně bude?

Kouzelný park pochází z dílny Scotta Mosiera, který sepsal scénář k filmu Ptačí úlet z roku 2013. Vypadá to, že právě Kouzelný park bude prozatím nejambicióznějším projektem jeho kariéry. Herečkou, která propůjčila svůj hlas hlavní postavě, je Mila Kunis.

Ačkoliv doposud není úplně známo, o čem nový animák bude, díky pár kratičkým dialogům jsme dostali malý náznak. Ústřední postavu představuje mladá dívenka, která nezáměrně objeví zaniklý zábavní park. Pravděpodobně tím probudí tamější flóru a faunu, díky čemuž bude celý Wonderland znovuzrozen. Se zvířátky si zajisté užijeme kopu legrace. Ať už bude na plátně mluvící opice nebo azurový méďa jezdící na horské dráze. Hlavní zápletka filmu bohužel zůstává utajena.

Kouzelný park má českou premiéru 14. března 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také