Trailer #1: I Am Paul Walker (2018) – Cesta životem mladého závodníka

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Z dílen Adriana Buitenhuise, jenž minulý rok přišel s dokumentárním snímkem Jmenuji se Heath Ledger, který mapoval život oscarového herce, vyplul na povrch trailer na stejně koncipovaný projekt I Am Paul Walker. Co můžeme očekávat?

Paul Walker je legendou kinematografie, která si své fanoušky našla po celém světě. Tento úspěšný herec, proslavený především sérií Rychle a zběsile, bohužel 30. listopadu 2013 ve věku 40 let zemřel tragickou smrtí – příčinou autonehody. Téměř po pěti letech se představuje první pořádný dokument o jeho cestě životem. Z velké části se na projektu podílel i Paulův bratr Cody, který jej podobně jako zde (s dopomocí CGI) nahradil v sedmém díle Rychle a zběsile.

Trailer nahlédne do Paulova dětství. Můžeme tedy očekávat, že dokument se nebude soustředit pouze na Paulovu úspěšnou filmovou kariéru, ale též na jeho nejzapamatovatelnější zážitky z běžného sociálního života. Nebudou chybět ani průpovídky rodinných příslušníků, známých, nejlepších přátel z dětství, či režiséra prvního dílu slavné závodní série.

Doufejme, že režisér neudělá Walkerovi ostudu, a I Am Paul Walker bude alespoň na stejné úrovni jako starší Jmenuji se Heath Ledger. Walkerova túra mládím, dospíváním a dospělostí dorazí už za pár dní, konkrétně 11. srpna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také