Trailer #1: I Am Paul Walker (2018) – Cesta životem mladého závodníka

Z dílen Adriana Buitenhuise, jenž minulý rok přišel s dokumentárním snímkem Jmenuji se Heath Ledger, který mapoval život oscarového herce, vyplul na povrch trailer na stejně koncipovaný projekt I Am Paul Walker. Co můžeme očekávat?

Paul Walker je legendou kinematografie, která si své fanoušky našla po celém světě. Tento úspěšný herec, proslavený především sérií Rychle a zběsile, bohužel 30. listopadu 2013 ve věku 40 let zemřel tragickou smrtí – příčinou autonehody. Téměř po pěti letech se představuje první pořádný dokument o jeho cestě životem. Z velké části se na projektu podílel i Paulův bratr Cody, který jej podobně jako zde (s dopomocí CGI) nahradil v sedmém díle Rychle a zběsile.

Trailer nahlédne do Paulova dětství. Můžeme tedy očekávat, že dokument se nebude soustředit pouze na Paulovu úspěšnou filmovou kariéru, ale též na jeho nejzapamatovatelnější zážitky z běžného sociálního života. Nebudou chybět ani průpovídky rodinných příslušníků, známých, nejlepších přátel z dětství, či režiséra prvního dílu slavné závodní série.

Doufejme, že režisér neudělá Walkerovi ostudu, a I Am Paul Walker bude alespoň na stejné úrovni jako starší Jmenuji se Heath Ledger. Walkerova túra mládím, dospíváním a dospělostí dorazí už za pár dní, konkrétně 11. srpna.