Trailer #1: Godzilla 2: Král monster (2019) – Čeká nás epická podívaná?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Očekávaný trailer na pokračování Godzilla 2: Král monster je tady! Můžete se tak i těšit na zajímavé herecké obsazené – Vera Farmiga, Charles Dance či Ziyi Zhang. Těšíte se?

Godzilla dostává své pokračování, a krom ní skýtá trailer ještě minimálně jedno překvapení v podobě dalšího obřího monstra, které se už objevilo v klasických japonských filmech. Celkově se zatím vznikající série opravdu hodně hlásí k odkazu starých snímků o obřích monstrech. Nezbývá tedy než doufat, že pokračování Godzilly bude vydařené a dostatečně připraví půdu pro chystaný střet s King Kongem v roce 2020.

Godzilla: King of Monsters bude mít premiéru 6.6.2019 a pod taktovkou režisére a scénáristy Michaela Doughertyho se zde krom již zmíněných představí Millie Bobby Brown, Sally Hawkins, Bradley Whitford, Kyle Chandler, O’Shea Jackson Jr., Ken Watanabe, Thomas Middleditch, Anthony Ramos, Aisha Hinds, Jonathan Howard, a další.

V tuzemských kinech od 6. června 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také