Spawn verbuje další hvězdu

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

O tom, že hlavní roli v chystaném temném komiksovém filmu, vznikajícím pod taktovkou tvůrce původního komiksu i titulní postavy; kreslíře a scénáristy Todda McFarlaneho, si zahraje Jamie Foxx, jsme již psali. Nyní jsme svědky obsazení další z významných rolí. Dle všeho se totiž děj nebude tak úplně soustředit okolo Spawna, jako spíš okolo postavy detektiva Twitche Williamse. A právě toho nemá ve snímku ztvárnit nikdo jiný, než Jeremy Renner. 

Toho mohou diváci znát zejména díky roli Hawkeye v MCU, agenta Aarona Crosse v Bourneově odkazu, či jako hlavního protagonistu ve výborném snímku Wind River. A ačkoli s postavou, kterou má v případě Spawna ztvárnit, nesdílí mnoho fyzických rysů, mohla by to být velmi dobrá volba a jakýsi protipól k Jimu Gordonovi z Batmana.

Navíc to svědčí mimo jiné o tom, že půjde vskutku o film, v němž bude Spawn figurovat jako antihrdina. Po Deadpoolovi a Venomovi tak půjde v budoucnu o další mládeži nepřístupný akční film, založený na komiksu, v němž osoba obdařená superschopnostmi není superhrdina v tradičním slova smyslu. McFarlane tak zjevně hodlá dodržet slovo a naservírovat opravdu temný film. Podle jeho slov se jako debutant na poli režie hodlá obklopit nadanými lidmi, a Jeremy Renner je pro roli kladné postavy detektiva nejlepší volbou. Tak uvidíme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také