Spawn verbuje další hvězdu

Přečtěte si

Filmové online novinky v srpnu

Srpnová nabídka filmových novinek v kině je skvělá. A stejně tak se nám líbí přehled novinek, které vycházejí na...

Nejlepší filmy Sama Worthingtona

Sam Worthington se stal hvězdou po uvedení Cameronova Avatara. Další kasovní trhák od té doby už ale nenatočil a...

Nejlepší filmy Jasona Stathama

Jason Statham je mužem mnoha profesí. Hereckou kariéru odstartoval ve velkém stylu, když ho do svých úspěšných filmů obsadil...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

O tom, že hlavní roli v chystaném temném komiksovém filmu, vznikajícím pod taktovkou tvůrce původního komiksu i titulní postavy; kreslíře a scénáristy Todda McFarlaneho, si zahraje Jamie Foxx, jsme již psali. Nyní jsme svědky obsazení další z významných rolí. Dle všeho se totiž děj nebude tak úplně soustředit okolo Spawna, jako spíš okolo postavy detektiva Twitche Williamse. A právě toho nemá ve snímku ztvárnit nikdo jiný, než Jeremy Renner. 

Toho mohou diváci znát zejména díky roli Hawkeye v MCU, agenta Aarona Crosse v Bourneově odkazu, či jako hlavního protagonistu ve výborném snímku Wind River. A ačkoli s postavou, kterou má v případě Spawna ztvárnit, nesdílí mnoho fyzických rysů, mohla by to být velmi dobrá volba a jakýsi protipól k Jimu Gordonovi z Batmana.

Navíc to svědčí mimo jiné o tom, že půjde vskutku o film, v němž bude Spawn figurovat jako antihrdina. Po Deadpoolovi a Venomovi tak půjde v budoucnu o další mládeži nepřístupný akční film, založený na komiksu, v němž osoba obdařená superschopnostmi není superhrdina v tradičním slova smyslu. McFarlane tak zjevně hodlá dodržet slovo a naservírovat opravdu temný film. Podle jeho slov se jako debutant na poli režie hodlá obklopit nadanými lidmi, a Jeremy Renner je pro roli kladné postavy detektiva nejlepší volbou. Tak uvidíme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také