O záchranné misi uvnitř thajské jeskyně se v posledních dnech psalo často. Jedná se o jednu z nejikoničtějších příhod tohoto roku. Hollywood přišel s nápadem převést tuto událost na velké plátno. Co můžeme očekávat?

Hollywood nelení a momentálně se nachází na úpatí horského jeskynního systému v Thajsku. V dobu, kdy na místo dorazil, se na území odehrávala záchrana 12 chlapců fotbalového týmu, jejichž věk se pohybuje v rozmezí 11 až 16 let. S nimi uvnitř uvízl i trenér, jehož vyproštění dvoutýdenní záchranou misi dnes ukončilo. Dva američtí producenti již o fotbalovém týmu Wild Boars zjišťují podrobnější informace, aby mohli začít pracovat na jejich novém projektu.

“Vidím to jako velký hollywoodský film s hereckými hvězdami,” řekl Michael Scott, řídící partner společnosti Pure Flix, pro AAP v Chiang Rai.

Scott věří, že záchranný příběh o jeskyni, který bude taktéž soustředěn životem dvou britských potápěčů, kteří chlapce objevili, je perfektním námětem pro Pure Flix. Jejich prozatím největším úspěchem je film God’s Not Dead (2014), který s rozpočtem 2 miliony utržil přes 100 milionů dolarů. Scott mimo jiné prozradil, že produkce začne pravděpodobně koncem roku 2019.

David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here