Trailer #1: White Boy Rick (2018) – Matthew McConaughey v drogovém opojení osmdesátek

Přečtěte si

Recenze: Daleko od Reykjavíku bojuje houževnatá farmářka proti zkorumpovanému systému

Snímky o silných ženách dostávají v kinematografii opravdu dostatek prostoru. Letos se v kinech již objevily Malé ženy, na...

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Osmdesátá léta v Americe byla plná kriminality a nespočtu nelegálních možností, jak si namastit kapsu. Nová ukázka filmu White Boy Rick nám představuje mladíka, který těchto příležitostí využil a stal se známou personou v okruhu kriminálníků.

Ricky Wersche mladší byl ve své době trochu jiný než jeho vrstevníci. Ještě než mu bylo šestnáct, tak dokázal na svůj věk velké věci. Stal se policejním informátorem a později i drogovým králem. Avšak klec později spadla a Ricky se dočkal doživotního trestu za mřížemi. Nyní se skutečný příběh tohoto mladého kriminálníka dostane i na stříbrná plátna.

Ukázka, které dominuje Matthew McConaughey zaujala především svým vizuálním kabátem. Kamera byla zvolená tak, že navozuje osmdesátá léta a VHS. Nechybí dramatické momenty, koukneme se i na produkci drog a chybět nebude ani trocha toho rodinného ochlazování vztahů.

Druhý snímek francouzského režiséra Yanna Demangeho představí herecký ansámbl, jehož součástí budou Jennifer Jason Leigh, Rory Cochrane, Bel Powley, Eddie Marsan, Brian Tyree Henry, Bruce Dern, Piper Laurie, RJ Cyler, a Jonathan Majors.

White Boy Rick vstoupí do našich kin 21. února 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také