Trailer #1: White Boy Rick (2018) – Matthew McConaughey v drogovém opojení osmdesátek

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Osmdesátá léta v Americe byla plná kriminality a nespočtu nelegálních možností, jak si namastit kapsu. Nová ukázka filmu White Boy Rick nám představuje mladíka, který těchto příležitostí využil a stal se známou personou v okruhu kriminálníků.

Ricky Wersche mladší byl ve své době trochu jiný než jeho vrstevníci. Ještě než mu bylo šestnáct, tak dokázal na svůj věk velké věci. Stal se policejním informátorem a později i drogovým králem. Avšak klec později spadla a Ricky se dočkal doživotního trestu za mřížemi. Nyní se skutečný příběh tohoto mladého kriminálníka dostane i na stříbrná plátna.

Ukázka, které dominuje Matthew McConaughey zaujala především svým vizuálním kabátem. Kamera byla zvolená tak, že navozuje osmdesátá léta a VHS. Nechybí dramatické momenty, koukneme se i na produkci drog a chybět nebude ani trocha toho rodinného ochlazování vztahů.

Druhý snímek francouzského režiséra Yanna Demangeho představí herecký ansámbl, jehož součástí budou Jennifer Jason Leigh, Rory Cochrane, Bel Powley, Eddie Marsan, Brian Tyree Henry, Bruce Dern, Piper Laurie, RJ Cyler, a Jonathan Majors.

White Boy Rick vstoupí do našich kin 21. února 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také