Trailer #1: LEGO® příběh 2 (2018) – Postapokalyptické kostičky

Přečtěte si

Autor

Trailer k LEGO® příběhu 2, který je sequelem LEGO® příběhu z roku 2014, představuje pokračování  dobrodružství hrdinů z nejmilovanějších “kostiček” světa. Dvojka se ponese v postapokalyptickém duchu a zřejmě bude odkazovat k různým sci-fi filmům. Vizuálně se evidentně hlásí k filmu Mad Max, což legu dost sluší.

Město Bricksburg je zanecháno zpustošené, plné úzkosti a beznaděje již celých 5 let od napadení a nadvlády LEGO® DUPLO uchvatitelů. Věčně pozitivní, pořádkumilovný a dobře naladěný Emmet je poslední z obyvatel, kdo se v optimismu dokáže udržet. Právě tyto vlastnosti, přesně ty, které z něj v prvním díle dělaly beznadějného průměrňáka, jsou v postapo dvojce vlastně výjimečné. Se svojí bandou se ocitne v podivném světě jiných bytostí (není lego jako lego, některé je lego duplo), kde musí čelit velkým výzvám a – opět – zcela nepřipraven. Je jasné, že se vše nakonec vyřeší s lehkostí a vtipem, stejně jako je tomu u všech čtyř předchozích LEGO® filmů.

Hlavní hrdiny stejně jako v LEGO® příběhu 1 Chris Pratt a Elizabeth Banks, vedle nich hvězdy jako Will Arnett, Channing Tatum, Alison Brie, Stephanie Beatriz nebo Nick Offerman. Režii dostal Mike Mitchell, který už režijně pracoval na množství animáků, např. Shrek, Alvin a Chipmunkové nebo Spongebob ve filmu.

Trailer s českým dabingem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také