CEO společnosti Hasbro, která hrdiny zakoupila: Brian Goldner oznámil, že se chystá řada filmů ze světa Power Rangers (Strážci vesmíru). Což je jistě dobrá zpráva pro ty fanoušky, kteří od uvedení loňského filmu s těmito dnes už docela kultovními hrdiny čekali na nějaký sequel či jakoukoli zprávu. Onen nejnovější film si nevedl příliš dobře po stránce tržeb, takže není divu, že se vyskytla řada otázek ohledně jeho pokračování. 

Tyto otázky stále zůstávají, protože se zatím neví, zda budou chystané projekty mít nějakou spojitost se zmíněným loňským filmem, nebo začnou zase od začátku. Právě Goldner sdělil, že podle něj byla celá značka Power Rangers v minulosti hodně podceňována a podhodnocena, a chtěli by ji tedy podstatně rozšířit a vrátit jí lesk nejprve v podobě filmů, a posléze samozřejmě i v podobě hraček a dalších produktů.

Po finančním propadáku již zmíněného rebootu ale stále není jasné, jakým způsobem toho chtějí v Hasbru docílit. Naděje na pokračování filmu sice zůstává (patrně by Hasbro spolupracovalo s Lionsgate), ale byla by pravděpodobně celkem komplikovaná. Hasbro totiž bude distribuovat hlavně filmy studia Paramount Pictures, takže není příliš pravděpodobná spolupráce právě s Lionsgate. To jsou nicméně jen spekulace a ve výsledku to může být úplně jinak. Přesto právě Hasbro, která má za zády mimo jiné veleúspěšnou frančízu Transformers, má rozhodně ve své moci z Power Rangers udělat hit. A pokud by se tyto hrdiny povedlo pojmout zajímavě a trochu jinak, nemusel by z toho být vůbec špatný superhrdinský film.

Zatím tedy není známo nic bližšího, než že nový film s Power Rangers přijde poměrně brzy. O čem a jaký, stejně jako na jakékoli bližší informace si ale budeme patrně muset chvíli počkat.

Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here