Milla Jovovich má hlavní roli ve filmu Monster Hunter

Přečtěte si

Autor

Manželé režisér Paul W.S. Anderson a herečka Milla Jovovich se opět setkají na filmovém place. Tentokrát spolupracují na tvorbě filmu Monster Hunter.

Přestože filmy s videohrou jako předlohou jsou obecně spíše neúspěšné, Hollywood se jich stále nechce vzdát. Dalším takovým počinem je právě i Monster Hunter. Vznikne pod taktovkou studia Constantin Film a režie se ujme Paul W. S. Anderson, který v minulosti režíroval například filmy Vetřelec vs Predátor a Rallye smrti. V hlavní roli se dokonce objeví Andersonova manželka Milla Jovovich, kterou můžete znát z Pátého elementu a Ultraviolet.

Nebude to ale poprvé, co manželé spojí síly pod záštitou Constantin Film. Produkční společnost na ně vsadila už dříve, a tak se mohou pyšnit společným úspěchem série Resident Evil. Milla Jovovich se objevila ve všech šesti dílech a Anderson z nich režíroval čtyři. A tak není divu, že společnost stanovila rozpočet pro nadcházející projekt na 60 milionů dolarů.

Na filmu se začne pracovat v září a většina scén by se měla natáčet v Kapském městě. Poslední vydanou videohrou ze série je Monster Hunter: World. Tato hra je dostupná ve verzi pro PC, Xbox One a Playstation 4. Hra vyšla na začátku roku 2018 a měla obrovský úspěch. Zda se stejně povede i filmu, se musíme nechat překvapit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také