John Travolta hraje v jednom z nejhorších filmů roku

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Nový film čtyřiašedesátiletého Johna Travolty, Gotti, nesbírá zrovna nadšené reakce. Snímek o stejnojmenném gangsterovi, kterého hraje právě oblíbený herec, naprosto propadl na serveru RottenTomatoes, kde z prvních pětadvaceti recenzí neposbíral ani jednu kladnou.

Průměrné hodnocení filmu Gotti na „Rottenech“ se momentálně zastavilo na dva a půl bodu z deseti, přičemž samotný Tomatometr ukazuje na nulu. Jde tak o jeden z nejhůře hodnocených filmů tohoto roku. Protože ale snímek v amerických kinech teprve startuje, je pravděpodobné, že skóre s trochou štěstí vystoupá ještě nahoru. V současnosti však platí, že titul patří na seznam snímků, jejichž hodnocení na tomto webu hlásí nula procent.

Gotti si podobně vede i na dalším známém serveru – Metacritic. Zde z deseti recenzí, které se počítají do skóre snímku, vychází podprůměrných 25/100.

Mezi kritiky nejhůře hodnocené novinky tohoto roku patří třeba i Future World z dílny Jamese Franca (rovněž 0 procent na RT), Dark Crimes s Jimem Carreym (opět 0 procent) nebo Padesát odstínů svobody s 13%.


Biografický snímek o Johnu Gottim a jeho synovi natočil Kevin Connolly, známý především profesí herce. Americká premiéra byla 15. června, česká kina tento snímek zřejmě nenabídnou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také