Avengers mají dvě miliardy. Jako čtvrtý film historie

Přečtěte si

Filmové online novinky v srpnu

Srpnová nabídka filmových novinek v kině je skvělá. A stejně tak se nám líbí přehled novinek, které vycházejí na...

Nejlepší filmy Sama Worthingtona

Sam Worthington se stal hvězdou po uvedení Cameronova Avatara. Další kasovní trhák od té doby už ale nenatočil a...

Nejlepší filmy Jasona Stathama

Jason Statham je mužem mnoha profesí. Hereckou kariéru odstartoval ve velkém stylu, když ho do svých úspěšných filmů obsadil...

Autor

Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Nejnovější marvelovka splnila svůj cíl a raduje se z překonání bájné finanční mety. Tony Stark a spol. vytežili ze světových kin už dvě miliardy dolarů a stále nezastavují!

Rekordy jsou od toho, aby se překonávaly. Tato otřepaná fráze dokonale vystihuje snažení současného studia MCU, respektive Disney. Rozšířený filmový vesmír s komiksovými postavičkami ze stáje Marvel Comics se zařadil do prestižního dvoumiliardového klubu a nevypadá to, že bychom se bavili o posledním úspěchu této v současnosti nejsilnější filmové značky.

Před Infinity War jsou v historickém žebříčku už jen nedostižní giganti Jamese Camerona Avatar (téměř 2,8 miliardy) a Titanic (2,2 miliardy), na které z povzdálí pokukuje sedmá epizoda Star Wars: Síla se probouzí (2,06 miliardy). Avengers momentálně ztrácejí na příběh z předaleké galaxie ani ne 70 milionů dolarů, což jistě nezní jako nepřekonatelná meta. Nejmocnější komiksoví hrdinové světa však už v kinech pomalu vyklízejí pole a tak se pořadí top 3 nejspíš měnit nebude. I tak jde ale o naprosto výjimečný výkon. Gratulujeme!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také