STAR WARS DEN 2018 se blíží!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Celosvětový den všech fanoušků Hvězdných válek připadá každoročně na 4. května. U nás tato událost není výjimkou, fanoušci se tak pravidelně účastní tématicky laděného průvodu Prahou, završeného zajímavým programem, obsahujícím přednášky a workshopy. Celá akce po pochodu vyvrcholí v Cross Clubu v Holešovicích. Letos vše proběhne 5.5. a svou přítomností dokonce poctí nadšence host, který se podílel na nejnovějších dvou snímcích ságy. 

Krom zmíněných workshopů a přednášek se můžete těšit i na promítání, kostýmy, výstavy, nebo dokonce kupříkladu tématicky laděné jídlo a pití. Celou akci zaštiťuje několik uskupení, mezi nimiž jsou instruktoři z Prague Saber Academy, kteří uspořádají rychlokurz boje se světelnými meči. Přítomni budou i cosplayeři z The Rebel Legion – Lion Base a Czech Garrison 501st Legion.

„OSLAVTE S FANOUŠKY STAR WARS DEN 2018!

Kostýmoví fanoušci se vypraví na průvod centrem Prahy!  Všichni Star Wars odění jsou vřele vítáni. Průvod vyrazí v sobotu 5. května v 09:30 od Pomníku sv. Václava.

Pro veřejnost bude v Holešovicích připraven bohatý program. Děti i dospělí se mohou těšit na workshopy, soutěže a přednášky na téma Star Wars. Letos účast přislíbil také speciální host, který se podílel na tvorbě filmů Star Wars: Síla se probouzí a Star Wars: Poslední z Jediů. Program začne v 11:00.

Více informací naleznete na události: Star Wars Den 2018, kde postupně zveřejňujeme veškeré detaily!“

Pokud jste tedy fanouškem popkulturního fenoménu, jakým Star Wars bezesporu jsou, rozhodně si tuto akci, pořádanou nadšenci pro nadšence, nenechte ujít!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také