James Franco si na chvíli odskočil na druhou stranu kamery a ujal se i režisérského postu svého nového snímku. Ten se odehrává v alternativním světě, který rozhodně není krásným místem. Na návštěvu kina nás láká první ukázkou.

Téma postapokaliptického světa na pokraji zničení v dnešní době frčí. To si uvědomil i James Franco a rozhodl se natočit si vlastní dílo tématicky spadající právě do této kategorie.

Šíleným Maxem inspirovaná akční jízda se točí kolem robotů a nebezpečných gangů. Dějištěm tohoto počinu je stejně jako v případě jeho inspirace nehostinná poušť. Navíc tady hrají rovněž prim vozidla všeho druhu a výstřední oblečení. Celé to vypadá béčkově, což byl v tomto případě asi účel. Franco zkrátka chtěl mít vlastní postapokalyptický film, kde si zahraje navíc záporného vyšinutého blázna.

Future World vjede do kin celosvětově 25. května 2018.

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here