Avengers: Infinity War – Nové plakáty podle Kamenů nekonečna

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Nejočekávanější komiksová adaptace roku už pomalu klepe na dveře a tak marketingové oddělení zásobuje veřejnost jedním materiálem za druhým. Tím posledním lákadlem jsou nové plakáty, které rozdělují hrdiny na různé tábory.

Tony Stark a spol spojili síly proti asgardskému Lokimu, poté čelili robotickému Ultronovi. Ale jejich nadcházející boj proti Thanosovi bude největší zkouškou. Thanos chce ovládnout celý vesmír pomocí šesti mocných kamenů a až dosáhne jejich zkompletování, nic mu v tom nezabrání. Iron Man a Kapitán Amerika musí nechat své spory u ledu a společně zachránit svět.

Studio Marvel vypustilo do éteru zmíněné plakáty, které se od sebe liší v několika ohledech. Zaprvé jsou na nich protagonisté rozdělení podle pravděpodobných aliancí. Zadruhé jsou zde různá barevná pozadí. Každá barva symbolizuje jeden Kámen nekonečna.

Avengers: Infinity War vstoupí do našich kin 26.4.2018. Ve filmu se objeví Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olson, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Paul Rudd, a Josh Brolin

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také