Zavítá Spidey do Prahy?

Přečtěte si

Recenze: Proplouvá životem v červené bundě, je Narušitel systému

Je jí devět, jmenuje se Bernadette, ale jelikož to jméno nesnáší, nikdo jí neřekne jinak než Benni. Má andělskou...

Vyprázdněte pokladničky, tohle jsou očekávané říjnové novinky v kinech

V říjnu možná utratíte více, než byste rádi. Kina totiž už teď nabízí opěvovaného Jokera nebo festivalový hit Parazit...

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

První část dvoudílného komiksového filmu Avengers: Infinity War, který má udělat velkolepou tečku za dosud všemi projekty, jež jsme dosud v rámci MCU měli tu čest vidět na plátně, ještě ani nevstoupila do kin. A už se mluví o tom, co bude po střetu všech superhrdinů se šíleným titánem Thanosem následovat. Svůj podíl na dalším odvíjení se obsáhlého universa bude nepochybně mít i dost možná nejznámější postava Marvelu; ikonický Spider-Man (Tom Holland).

Pavoučí hrdina nejen že bude hrát významnou roli v zápletce již natočeného filmového eventu, nýbrž i později. Úspěšná sólovka Spider-Man: Homecoming má totiž už nyní naplánovaná dvě pokračování. A pokud bude pokračovat úspěšný kurs, jaký komiksové adaptace zatím stále drží, nic nebude nové pavoučí trilogii bránit, trilogii, z níž práce na zatím nepojmenované dvojce (kterou už studio ohlásilo), započnou letos v létě.

V týdnu byly zveřejněny natáčecí lokace chystaného pokračování, které zatím nedostalo název. Zmíněné lokace zahrnují New York, Londýn, Benátky, a Prahu. Předchozí zprávy zahrnovaly i Berlín, ten ovšem není jistý. Detaily o produkci či o tom, jaké scény by v Praze mohly být natáčeny, a kdy, zatím také nejsou známy. Spekuluje se nicméně o tom, že zápletka by mohla zahrnovat Petera, studujícího v Evropě.

Což by dávalo smysl vzhledem k tomu, že v případné trojce bude Spidey už prakticky dospělý. V rámci MCU tak budeme moci sledovat jeho proměnu z teenagera ve vyzrálého dospělého hrdinu. Právě proto se bezesporu bude i hrdinova role v příběhu vyvíjet. V pokračování Spideyho dobrodružství se pak dost možná objeví Gwen Stacy, přičemž už jen fakt, že by se jednalo o evropanku, je celkem zajímavý, byť je to vzhledem k původní úloze postavy v komiksu trochu podivné.

A jde o docela velkou změnu. Dále se tu také má objevit záhadná femme fatale; teoreticky by mohlo jít o mladší Black Cat. Režie druhé části Spideyho dobrodružství se opět ujme Jon Watts, právě tak jako scénáristé Chris McKenna a Erik Sommers. Projekt má ohlášenou premiéru na červenec 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také