Trailer #3: Ready Player One: Hra začíná (2018) – Další Easter eggs a jiná lákadla

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Warner Bros. Pictures zveřejnili další trailer na nedočkavě vyhlížený Spielbergův film Ready Player One: Hra začíná (2018). V nové upoutávce se můžeme pokochat dalšími Easter eggs, třeba Spielbergovým oživením klasické scény z Jurského parku. Ostatně, podívejte se sami.

Příběh je zasazen do roku 2045, kdy svět je na pokraji kolapsu a naprostého chaosu. Lidé ale hledají spásu a únik v OASIS, rozsáhlém virtuálním světě vytvořeném brilantním a excentrickým Jamesem Hallidayem. Po své smrti odkazuje Halliday své obrovské jmění tomu, kdo první najde digitální velikonoční vajíčko, které schoval kdesi v OASIS, čímž spustí celosvětovou soutěž.

Režíruje Steven Spielberg podle scénáře Zaka Penna. Ti vycházeli z románu Ernesta Clinea. O hudbu se postará Alan Silvestri zodpovědný za soundtrack k trilogii Návratu do budoucnosti. Z herců se můžeme těšit na Tye Sheridana, Olivii Cooke, Marka Rylance, Simona Pegga, T.J. Millera, Hannah John-Kamen a Bena Mendelsohn.

Ready Player One: Hra začíná se u nás na velká plátna chystá 29.3.2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také