Trailer #3: Ready Player One: Hra začíná (2018) – Další Easter eggs a jiná lákadla

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů na Netflixu 3. týdne roku

Jak už bývá zvykem, v popředí sledovanosti týdne na Netflixu najdeme průměrné filmy a výborné seriály. Do obou žebříčků...

23 čarodějnických filmů a seriálů na Netflixu

Potter se odčaroval z Netflixu po Vánocích, to ale neznamená, že by si fanoušci kouzel a černé magie neměli...

15 skvělých britských komedií na Netflixu

Netflix nabízí z každého soudku něco. Naprázdno nevyjdou ani milovníci britského humoru, ačkoliv současná nabídka filmů z Velké Británie...

Autor

Warner Bros. Pictures zveřejnili další trailer na nedočkavě vyhlížený Spielbergův film Ready Player One: Hra začíná (2018). V nové upoutávce se můžeme pokochat dalšími Easter eggs, třeba Spielbergovým oživením klasické scény z Jurského parku. Ostatně, podívejte se sami.

Příběh je zasazen do roku 2045, kdy svět je na pokraji kolapsu a naprostého chaosu. Lidé ale hledají spásu a únik v OASIS, rozsáhlém virtuálním světě vytvořeném brilantním a excentrickým Jamesem Hallidayem. Po své smrti odkazuje Halliday své obrovské jmění tomu, kdo první najde digitální velikonoční vajíčko, které schoval kdesi v OASIS, čímž spustí celosvětovou soutěž.

Režíruje Steven Spielberg podle scénáře Zaka Penna. Ti vycházeli z románu Ernesta Clinea. O hudbu se postará Alan Silvestri zodpovědný za soundtrack k trilogii Návratu do budoucnosti. Z herců se můžeme těšit na Tye Sheridana, Olivii Cooke, Marka Rylance, Simona Pegga, T.J. Millera, Hannah John-Kamen a Bena Mendelsohn.

Ready Player One: Hra začíná se u nás na velká plátna chystá 29.3.2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také