Trailer #1: Mute (2018) – Noirová sci-fi od režiséra Warcraftu

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Režisér Duncan Jones sice nemá roky trvající kariéru, ale to co světu ukázal, stálo většinou fakt za to. Nedoceněná one man show Moon či v paralelních světech libující si Zdrojový kód. Nyní se snaží si napravit si pověst po vlažně přijatém Wacraftu.

Mute, snímek pod hlavičkou Netflixu, se odehrává v budoucnosti. Jeho dějištěm je Berlín, hlasité a násilím oplývající město. Leo (Alexander Skarsgård), od svého úrazu v dětství neschopný mluvit, pátrá po své ztracené přítelkyni. Pří své výpravě se zaplete s nejrůznějšími lidskými živly, z nichž nejsou všechny rozhodně pozitivní. Noirová sci-fi kromě Paula Rudda slibuje vizuálně vábivý kabátek a na své si přijdou všichni fandové žánru.

Trailer prozrazuje hlavní zápletku, postavy a vlastní netradiční fungující vesmír vycházející nejen z režisérovy hlavy. Na scénáři se podílel Michael Robert Johnson, který má na svém seznamu Sherlocka Holmese.

Mute se dočká premiéry na Netflixu 23. února 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také