Michael Fassbender v celovečeráku Kung Fury

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Podle nejnovějších informací si v nové akční komedii Davida Sandberga Kung Fury nezahraje nikdo jiný než na Oscara nominovaný Michael Fassbender. V obsazení figuruje i jméno samotného Sandberga, který hrál ústřední postavu v půlhodinovém Furym z roku 2015, či Davida Hasselhoffa.

Původní krátkometrážní snímek byl obrovský úspěch lámající rekordy s více než 40 miliony zhlédnutími. Připravovaný celovečerní film má být sequelem k prvnímu počinu.

Píše se rok 1985, nejlepší rok ze všech. Miami je v bezpečí pod dohledem Kung Furyho, nejlepšího zatracenýho policajta všech dob. Jeho Thundercops jsou nejlepší policejní jednotkou sesbíranou v průběhu dějin, jejím úkolem je přemoci zléhu Kung Fuhrera, Adolfa Hitlera. Poté, co tragická smrt jednoho Thundercopa způsobí rozpad skupiny, objeví se nový tajemný padouch, který má pomoct Fuhrerovi v jeho cestě za nejlepší zbraní světa. Kung Fury musí cestovat časem i prostorem, aby zachránil své přátele, ubránil prestižní Kung Fu Akademii v Miami a jednou pro vždy přemohl zlo.

Fassbender má na svém kontě dvě nominace na Oscara – za svou roli Stevea Jobse ve stejnojmenném filmu a za výkon ve snímku 12 let v řetězech. David Hasselhoff je pravděpodobně nejvíce známý svou rolí v Pobřežní hlídce a na Emmy nominovaném Knight Riderovi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také