Michael Fassbender v celovečeráku Kung Fury

Přečtěte si

Autor

Podle nejnovějších informací si v nové akční komedii Davida Sandberga Kung Fury nezahraje nikdo jiný než na Oscara nominovaný Michael Fassbender. V obsazení figuruje i jméno samotného Sandberga, který hrál ústřední postavu v půlhodinovém Furym z roku 2015, či Davida Hasselhoffa.

Původní krátkometrážní snímek byl obrovský úspěch lámající rekordy s více než 40 miliony zhlédnutími. Připravovaný celovečerní film má být sequelem k prvnímu počinu.

Píše se rok 1985, nejlepší rok ze všech. Miami je v bezpečí pod dohledem Kung Furyho, nejlepšího zatracenýho policajta všech dob. Jeho Thundercops jsou nejlepší policejní jednotkou sesbíranou v průběhu dějin, jejím úkolem je přemoci zléhu Kung Fuhrera, Adolfa Hitlera. Poté, co tragická smrt jednoho Thundercopa způsobí rozpad skupiny, objeví se nový tajemný padouch, který má pomoct Fuhrerovi v jeho cestě za nejlepší zbraní světa. Kung Fury musí cestovat časem i prostorem, aby zachránil své přátele, ubránil prestižní Kung Fu Akademii v Miami a jednou pro vždy přemohl zlo.

Fassbender má na svém kontě dvě nominace na Oscara – za svou roli Stevea Jobse ve stejnojmenném filmu a za výkon ve snímku 12 let v řetězech. David Hasselhoff je pravděpodobně nejvíce známý svou rolí v Pobřežní hlídce a na Emmy nominovaném Knight Riderovi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také