Trailer #2: Tomb Raider (2018) – Lara Croft na dně svých sil

V novém traileru očekávané adaptace legendární videohry si hlavní hrdinka Lara Croft sáhne na úplné dno svých sil. Na první pohled je jasné, že tentokrát se vychází z posledních dvou herních dobrodružstvích.

Sedm let po zmizení jejího otce, právě dospělá, 21-letá Lara, odmítá převzít jeho globální obchodní impérium a místo toho radši pracuje jako cyklo kurýr v Londýně a studuje. Postupně jí ale začnou čím dál tím víc zajímat okolnosti otcova zmizení a rozhodně se tomu přijít na kloub. Vydá se na poslední známé místo, kde se objevil – hrobku na ostrově kdesi u Japonska. Lara se najednou, proti všem očekáváním a vyzbrojená jen svým důvtipem, slepou důvěrou a tvrdohlavostí, musí naučit překračovat své limity, vystoupit ze své komfortní zóny a vydat se do neznáma. Jestli přežije tohle nebezpečné dobrodružství, možná si získá známé přízvisko Tomb Raider.

Rebootu Tomb Raider se ujal norský režisér Roar Uthaug. Film má premiéru 15. března 2018 a v hlavních rolích se představí Alicia Vikander, Walton Goggins, Dominic West, Daniel Wu, a další.